Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Okozhatja ezt az, hogy ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Okozhatja ezt az, hogy ki szakadt a szűzhártyám? Vagy valami fertőzés esetleg? 2. Így lehet terhes valaki?

Figyelt kérdés

1. Meg szűz vagyok, de a barátom megujjazott a hétvégén. Hallottam, hogy ettől kiszakad hát a szűzhartya. Ez már egy 5 napja történt és azóta fel vagyok puffadva. Okozhatja ezt az, hogy ki szakadt a szűzhártyám? Vagy valami fertőzés esetleg?


2. Úgy lehet terhes valaki, hogy a barátja a combjára élvez és onnét esetleg lefolyik a az nemiszerv ajkaira?


Tudom kicsit hülye kérdések, de ha lehet értelmes válaszokat írjatok... Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 13. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

1. A puffadásnak semmi köze a szűzhártyádhoz (ami egyébként durvább ujjazás esetén megrepedhet/átszakadhat, de azt érezted volna szerintem). Ha a barátod tiszta kézzel nyúlt hozzád, akkor a fertőzés sem valószínű. A puffadás mögött valami emésztési dolog állhat.


2. A spermiumok a levegőn elég hamar elpusztulnak, ha a pasid spermás ujjal nyúlkál benned akkor ugyan kevés, de van esély a terhességre, viszont ha csak kívül ráfolyt az ajkakra a cucc, az nem mászik fel magától a méhedig. De egyébként a következő menstruációd megnyugtat majd.



#9 Tudod te, hogy milyen felvilágosító órát tartanak a suliban? Leginkább semmilyet xdd Arra még emlékszem hogy 6. környékén természet órán volt néhány rajzolt kép a könyvben a nemiszervekről, amin mindenki röhögött, a tanár meg nem nagyon fűzött hozzá semmit. Középiskolában (11ben) jött vendégelőadónak egy szexuálpszichológus 1 órára, de ez is választható volt, nem mintha bármit megtudtunk volna tőle, felhúzott egy műfaszra egy gumit, aztán kaptunk tőle fejenként 1 óvszert és 1 terhességi tesztet.

Bármi amit a szexről tudok, az az internetről és a tapasztalataimból származik, a suliban magasról szartak bele, hogy esetleg beszélni kellene erről. Konkrétan nem ismerek olyan embert, akit felvilágosítottak volna a suliban, van 1-2 akinek a szülei homályosan említettek ezt-azt, de a 98%uk a netről tudja amit tud, vagy amit tudni vél. Nyilván léteznek kivételek, mondjuk én még nem találkoztam egyel sem.


Ha nem kérdez/kutat utána, akkor mégis honnan a francból kellene tudnia? Senki nem fogja magától az orrára kötni, hogy mi hogy működik, a kérdező legalább próbál utánajárni az aggodalmainak, ahelyett hogy később esetleg a nyakába pottyanjon egy gyerek vagy mehessen abortuszra.


Az iskola és a szülők általánosságban szarnak bele a felvilágosìtásba, az ember vagy felvilágosítja önmagát, vagy örökre tudatlan marad.


És mi az hogy ilyen emberek élnek nemi életet? Addig kellene várnia amíg valaki csak úgy gondol egyet és elmagyaráz neki mindent a-tól z-ig? Ez nem így működik. Ha nem gyakorlod és nem nézel utána, akkor aztán várhatsz, hogy valaki a szádba rágja és még 40 évesen is szűz leszel.

2021. máj. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!