Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mitől lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mitől lesz egy srác "rossz fiú"?

Figyelt kérdés

Ezt sosem tudtam, kérlek mondjátok el!:D

Nem fizet parkolási díjat? Nem lyukaszt jegyet a buszon? Cigizik a buszmegállóban? Szájal a rendőrrel? Mitől lesz egy fiú "rossz"?



2021. máj. 14. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem is tudom vannak a tipikus "rosszfiúk" akik hmm más szóval nőcsábászok. Én csak rájuk mondom ezt. Az, hogy cigizik a buszmegállóban az nyilván nem "jófiú" de nem mondanám rá azt, hogy rosszfiú inkább csak pofátlan. Ha onnan jött ez a kérdés, hogy hallottad ezt a szót akkor szerintem olyanokra akartak célozni, hogy a lányokat csak megfekteti, bunkó stílusa van...

2021. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a rossz fiú az, akivel lehetetlen tervezni. Megbízhatatlan, hiteget, nincs (velem) konkrét célja, neki édes mindegy van-e párja, flörtöl mással stb.

Mondjuk nálam az ilyen kisfiúk élből kiestek.

2021. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda a rossz fiúkért. De azért néha hülyüjön meg legyen kicsit rosz de ismerje és tudja meghúzni a határokat.
2021. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem azt jelenti egy rossz fiú, aki nem jár suliba, nem gondol a jövőjére, elissza az agyát. Nem érdekli az élet, bandavezér, sátánista. Nem kell hívőnek lennie persze, de azért ne is legyen sátánista.

Nálam kb. ezt jelenti a "rossz fiú" kifejezés.

2021. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- Nem feltétlenül extrovertált értelemben, de magabiztos, öntudatos

- Provokatív

- Van tartása

- Határozott

- Kendőzetlenül kimondja, amit gondol

- Nem fél a konfrontációtól

- Magas a szabadságigényű, nyughatatlan, független lélek

- Nem érdeklik az elvárások

- Nehezen megközelíthető

- Lázadó szellemiségű, többé-kevésbé nonkonformista

- Ravasz

- Talpraesett

- Megkérdőjelezi a bevett normákat

- Keresi az izgalmakat és az extrém dolgokat

- Tudja, hogy mit akar, és tesz is érte, hogy elérje

- Nehéz kiismerni

2021. máj. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 válasza szerintem tökéletesen leírja, hogy általában ez a rossz fiú jelző mit jelent. Amiket te írtál, kedves kérdező, az nem rossz fiús tulajdonság. Az inkább bunkó, pofátlan, idióta tulajdonság.

Mellesleg fiúként mondom, hogy vagy alapból megvan valakiben ez a rossz fiús jellem, vagy nincs. Aki nem ilyen, annak fölösleges úgy tennie, mintha ilyen lenne, mert azt úgyis kiszúrják a lányok.

2021. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Aki ha belekötnek nem fél vissza szólni, ha nem tetszik neki valami szintén megszólal.

Dominánsabb típus, nehéz átverni.

Nem tudod irányítani stb

Valójában az 5-ös válasza tökéletes!Ezek jellemzőek rájuk.

Amúgy azt vettem észre, hogy ezek a fiúk a párkapcsolatban nagyon érzelgős, aranyosak tudnak lenni.

2021. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen határ, hogy ez a csávó rosszfiú, fuckboy, a másik meg prűd, jótanuló cserkészgyerek.

Különben az 5-össel egyetértek nagyjából. Nem kell a rosszfiú szót feltétlen valami negatív tulajdonságnak, vagy dolognak tekinteni. Nekem beletartozik a magabiztosság, a bizonyos hozzáállás a nőkhöz, és a függetlenség (nem fél elszakadni a tömegtől). Inkáb extrovertált emberekre mondanám, sokszor egy társaság közepében álló daminánsabb valaki, de ez elég nagy általánosítás.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem az lesz rosszfiú, aki szemetel, meg buszmegállóban cigizik, hanem aki nem fél kiállni magáért, van egy stílusa, stb.

2021. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!