Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen gyakran írtok rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran írtok rá random lányokra instán?

Figyelt kérdés
Sok lányra írtatok már rá? Volt olyan, akivel össze is jöttetek?

2021. máj. 16. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
7es És ha olyan a lány hogy ráírsz és érzed hogy ignorál vagy inkább csak félős mert nem ismer mivel lehet személyesebbé tenni?
2021. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as és a tobbiek !


Normális képeket tegyetek fel, a legolcsóbb sör, munkás mackónadrág 20 ev körüli BMW és többi lehajtott rom NEM menő!

Nem gaz ha valakinek ilyen autoja van, de nem ezzel kell felvágni, normalis csajoknal nem is lehet!


Képek minősége: ne kaputelefonnal készítsétek a képeket! A csunya -szép relativ és egyenfuggo, de hiaba vagytok jó pasik ha igenytelen képek vannak fent! Nem, nem kell photoshopot hasznalni, de a háttérre figyeljetek és ahogy változnak az idők frissitsetek régi kepeket toroljetek!


Aztán ha rairsz egy csajra és visszair onnantól kezdve rajtad múlik! Ne rontsd el érdeklődj a csajról, ne legyél túl sok de túl kevés sem! Ismerjetek a hataraitokat, mert ha almaid nojere írsz rá nem kell csodálkozni h nem ír vissza de ha egy magadhoz való aranyos szimpatikus csajt keresel nagyobb esélye van. Politikát vallást kerülhetek, egymásról beszelgessetek, nem baj ha elakad a téma pár nap múlva rairsz g mizu és folytatjatok, ne erezze a csaj h el vagy ájulva tőle mert akk tudni fogja h barmit megtehet veletek!


Sok sikert!

2021. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11 ilyenkor altalanos témákat kell nézni pár napig, pl a csaj hobbija , sport stb aztán ha találtok közös pontot “megenyhül” ;)


10-es, te mit tudsz felmutatni? Idióta!

2021. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

"10-es, te mit tudsz felmutatni? Idióta!"

Na ezért mondom, hogy csak kamu amit írsz. Van tapasztalatom. És nem mondom, hogy nincsenek olyan srácok, akiknek minden második csaj visszaír, de te biztos nem ilyen vagy :D

Ezt már csak a fogalmazásodból, és a válaszaidból meg tudom mondani. Illetve, az ilyen srácok nem gyakoriznak, és osztogatják a tippjeiket :)

2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

14. Nem tartozom sem magyarázattal, sem bizonyítással neked! Igazad van, azok a srácok, akiknek 10-ből 9 lány visszaír, egy másik bolygón élnek mi? :D miért ne gyakoriznek? Autos témában kevesebb hozzad hasonló akadékoskodó irigy ember van :D


És de, ilyen srac vagyok. Nem muszaj, hogy egyezzen a véleményünk, ha ilyen srác vagy gratulálok, valamit jól csinálsz Te is, de segithetnél Te is a többeknek, ahelyett, hogy akadékoskodsz. Én is saját tapasztalataim írtam le.

2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

Isten ments, hogy rád legyek irigy. És segítek is a többieknek, úgy, hogy elmondom nekik az igazat. Veled ellentétben, aki mesékkel eteti a jónépet. Most írhatod nekik, hogy neked mindenki visszaír, és így kell csajozni, de azzal nem segítesz. Csak beeteted őket, és amikor szembesülnek a valósággal, lehet e kedvük is elmegy az egésztől.

Én csak azt mondom, hogy retek kis esély van arra, hogy instán, egy vadidegennel összejöjjön bármi is, mégha egy jól kinéző, milliomos "népszerű pasi" is vagy.

És ehelyett elmehetnétek bulikba, vagy ismerkedhetnétek a való életben, ahol nem kell üzenetek mögé búji.

2021. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16-os!


Vitán felül áll, hogy a személyes ismerkedésnek nincs párja, pótolhatatlan. Én is inkább a személyes ismerkedèst perfelálom. És ebben igazat adok, így van, próbálkozzatok személyesen is, én is szoktam.


De a kérdés nem ez volt.

Az, hogy neked (sajnos) más a tapasztalatod az instagramon, az egy dolog, de ettől még nem kell általánosítani, mert volt barátnőmet is instagramon ismertem meg, és Ő írt rám... Na ennyi erről.


Viszont azt kell látni, hogy Neked, meg nekem lehet, hogy nincs gond személyesen ismerkedni, de van akinek csak az internet maradt/ instagramon jobban mer, stb. Nincs ezzel baj.


Nem az a cél és senki ne azt várja, hogy 10/10-9 visszair, de ha jól megcélzoda közönséged “magadhoz valóra írsz rá “simán lehet.Nekem is volt amúgy olyan hogy 10/2-en irtak vissza :D de lényeg hogy nem szabad elkeseredni, nem dől össze a világ, probalkozzatok. Bár szerencsere mostmár 10/9 visszair altalaban, de leirtam, hogy a jó képek, ha jól rloadod magad jól felöltozol sokat tesz, sőt lányok szoktam ram írni. Sem gazdagnak nem kell ehhez lenni sem vmi természetfeletti tulajdonsággal sem kell rendelkezni, csupán igényesnek kell lenni. Nem célom a vitatkozás, nem etetek be senkit, szerintem ha igényes méprkef töltesz fel, egy kicsit odafigyelsz, akkor lehet instan is ismerkedni. ;)

2021. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem célom a vitatkozás" :D Az első válaszom után, ahol nem értettem egyet, egyből leidiótáztál. Szerintem az az oldal lényege, hogy megvitassuk a komment szekcióban a kérdést. Na már most, nem akarlak személyesen támadni, és elkezdeni egymást sértegetni sincs értelme, de jó emberismerő vagyok. Lehet nem kamuzol, végülis, micsoda változáson mentél át 3 üzeneten keresztül. A népszerű pasiból, a csajok megfektetéséből és az idiótából lett egy jól megfogalmazott szöveg. Ha ilyen gyorsan alkalmazkodni tudsz emberekhez, és a kedvükre megfelelő személyiséget kialakítani, akkor onnantól, hogy megnézik mit írtál nyert ügyed van. De így csak megjátszod magad.

Ahol én élek, az én ismerőseim körében, bármilyen jól is néz ki egy srác a fotókon, bármilyen jó a szövege, nem fognak kimenni egy vadidegennel. És nem hibáztatom őket, én se tenném. Egész más a helyzet, ha már élőben láttad, picit megismerted, vagy legalább a nevét tudod. Régebben más volt, de az utóbbi évben, főleg a covid óta ez nagyon nem úgy van, ahogy te leírod. Amúgy, tudom, hogy nem kell bizonyítanod, meg semmi, de azért szívesen megnéznék 1-2 screent, milyen üzeneteket írsz te a lányoknak. És biztos a többieknek is segítenél vele, elvileg ez volt a célod a hencegéssel, nem?

2021. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek írnék akár egyre is, mind visszautasítana, pedig ha tudnák milyen jó arc vagyok (nem mocskos értelemben) :D
2021. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18.


Mert szerinted ha népszerű pasinak hívom magam, akkor tuti, hogy az ellenkezője vagyok ezt írtad. - Ebből arra következtettem, hogy sértegetsz, kötekedni szeretnél mert épp nem értesz egyet azzal, amit én írtam és ha én ezt tapasztalom, az nem lehet, mert nálatok egész más a helyzet. Ezért idiótáztalak le.


De többi, későbbi üzeneteidből kiderült, hogy Te is normális ember vagy nekem pedig el kell fogadnom a Te véleményed is.Mert bevallom én is úgy gondoltam, hogy tuti mindenkinél ez a helyzet, ami nálam van, amíg nem találkoztam veled :D


Amúgy igen gyorsan alaklmazkodom :D


Azt gondolom, hogy kompromisszumot kell kötni belül magában mindenkinek. Lehet neten is ismerkedni és lehet személyesen is. Az alkalmi szexet azért írtam, hogy instan még alkalmira is találok csajt, nem felvágásból, hanem hogy akkor nem nehéz összeszedni így lányt. Amúgy az is igaz, hogy van pár mindig aki csak jatszadozik. :/ De majdcsak jön jobb. Üzeneteim tartalmai átlagos dolgok érdeklődöm a lényól aki mesél és észre sem veszi, hogy szinte egész beszélgetes alatt rola van szó, nem untatom a problémaimmal stb kb 1-2 hét (aktiv) beszélgetes utan célzok a talira és ah ere jol reagal fel is hozom neki majd megvan a csaj a többit meg látjátok ;)

2021. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!