Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik az intelligenciára buknak? (Persze ha külsőleg sem ronda az illető)Vagy olyanok, akik szeretnének beszélgetni egy kifejezetten intelligens, normális pasival?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában, ami titeket érdekel. Privi is jöhet!

2021. máj. 23. 10:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem te kérdező összekeverem az intelligenciát a lexikàlis tudással. Lásd, bàrmilyen témàban.
2021. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Bocs, T9.
2021. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy vannak-e olyan lányok, akiket vonz a lexikális tudás :D .. Vagy miért keverném össze a kettőt? :)
2021. máj. 23. 10:40
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Látod nem vagy tisztába az intelligencia fogalmával.


Te messze àllsz tőle.

2021. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen lányok, de sajnos egyre kevesebb...:(
2021. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Hülye gyerek vagy kérdező, aki intelligensek akarja magát beállítani. :D
2021. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Drága 4-es, az intelligencia elég komplex fogalom, nem fogok belebonyolódni itt sem a definiálásába, sem pedig abba, hogy általában, köznapi értelemben mit ért(het)ünk alatta, a google a barátod. Csodálatos, hogy ekkora guru vagy, hogy kapásból ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le rólam, de talán előbb inkább foglalkozz kicsit a magyar helyesírás szabályaival. És bármilyen fájdalmas is számodra: a te véleményed már csak ismeretségünk mértékéből kifolyólag sem lehet mérvadó. Nyugodtan válaszolhatsz, úgyis a helyén kezelem..
2021. máj. 23. 11:10
 8/27 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a csúnya, népszerűtlen, szomorú sorsú kisfiú ontja a béna, cáfolni nem tudó kommentjeit.. Hiába :D
2021. máj. 23. 11:30
 9/27 A kérdező kommentje:
Remélem kész lett anyukád az ebéddel, megtömöd a pocakod és boldog leszel :)
2021. máj. 23. 11:33
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

Képzeljétek, ràírtam a kérdezőre privàtban, mondtam neki, hogy 18 éves vagyok és fiú, erre bejövök neki. Most is írkàl nekem.


Kis buzzzi.

2021. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!