Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik az intelligenciára buknak? (Persze ha külsőleg sem ronda az illető)Vagy olyanok, akik szeretnének beszélgetni egy kifejezetten intelligens, normális pasival?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában, ami titeket érdekel. Privi is jöhet!

2021. máj. 23. 10:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jogos, basszus :/
2021. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha annyira intelligens lennél kérdező, akkor nem kevernél engem más vàlaszolókkal.


Ki tudnàd szűrni, hogy mikor írtam én és mikor egy màsik, valóban intelligens vàlaszoló.


Kis zsúr köcsög kérdező.

2021. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Szia Cunci Mókus!


Irtàk többen is, hogy nem úgy viselkedsz, mint egy heteró, hanem inkàbb, mint valami h.ü.l y.e picsa.


Ha gondolod írj kérdező.


Üdv:


Egy Transzvesztita.


Ha elítéled őket, akkor levâgom a fütykösöd.

Kis köcsög kérdező.

2021. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
:D Beteg vagy.
2021. máj. 23. 21:27
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a bókot cuncika.
2021. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem szeretnék beszélgetni egy "kifejezetten intelligens, normális" személyeskedő , szociális komplexusokkal rendelkező pasival. Ez nálunk nem imponál bocsi
2021. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én semmi mást nem nézek, kizárólag az intelligenciát és igényességet, 19l
2022. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!