Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik az intelligenciára buknak? (Persze ha külsőleg sem ronda az illető)Vagy olyanok, akik szeretnének beszélgetni egy kifejezetten intelligens, normális pasival?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában, ami titeket érdekel. Privi is jöhet!

2021. máj. 23. 10:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

ma 11:30


Köszönd meg neki, mást szemmel láthatóan még ennyire se érdekelt a kérdésed.

2021. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
XD Te tényleg súlyos eset vagy (ezek szerint talált a jellemzésem), csak az a baj, hogy sablonos, unalmas, kiszámítható. Sajnos ennyi figyelmem jutott rád, nem pazarlom az időm, több választ nem kapsz ezután. Ugyanis nem az volt a kiinduló kérdés, hogy írnának-e unatkozó, csúnya, a saját sikertelenségüket máshol kompenzálni akaró kisfiúk. Nyugodtan írj, amit akarsz, eszembe sem jutna töröltetni, hadd nevessünk egy jót, a normálisak visszaolvassák mindkettőnk hozzászólásait, és levonják a következtetéseket :D
2021. máj. 23. 12:03
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező itt erőlködik, a gyakorin próbál csajt vagy fiút szerezni, mert a való világban egy szerencsétlen.
2021. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Annyira leégettek kérdező, illetve még te is sajàt magad, hogy örűlsz, ha majd valamiféle zsúrköcsög ràd ír. :D
2021. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
?? Ennyi?? Kompenzálj még!
2021. máj. 23. 14:34
 16/27 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező remélem annak tudatában írtad ki a kérdést, hogy az intelligens emberek soha nem dicsekednek az elméjül nagyságával, mivel az Ők pontosan tudják, hogy milyen kevés dolgot tudnak a világról, ahhoz hogy intelligensnek mondhassák magukat (igaz...mit tudhatnék én erről, hiszen ha neked nem tetsző dolgot írok akkor egy "csúnya kisfiú" vagy csak szimplán hülye vagyok, nem igaz?) Ha valóban intelligens vagy (nem állítom azt, hogy nem, csak hát nem az jön le eddigi viselkedésedből), akkor tiszta érvekkel próbálkoznál megnyerni egy vitát és nem mások ócsárolásából. (remélem nem voltam sablonos, unalmas vagy épp kiszámítható) persze nem ez volt a kérdés csak a kérdésed azt a kérdést veti fel, hogy miért hívod magad "intelligens"-nek? és a legtöbben erre várják a választ
2021. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
:) Nem dicsekedtem, vannak az egyszerű tények, és vannak a csúnya-éretlen kisfiúk személyeskedései, amelyekkel nem az a baj, hogy nekem tetszenek, vagy sem, csak el kell őket olvasni, és leírják a magát a kommentelőt. Te pedig nég mindig az vagy, aki eddig kommentelt. Egy igazságot írtál: A válaszaidnak semmi köze a kérdéshez. Próbálkozz még, mert ez is gyenge. :)
2021. máj. 23. 15:52
 18/27 anonim válasza:
Enged meg, hogy megköszönjem azt, hogy megengeded, hogy "próbálkozzak még", amivel szertnék is élni. Nem én nem az a gyerek vagyok akit "csúnyának" nevezett gyerek, de ha engem nevezél csúnyának nem tévednél, de az intelligensek ritkán becsmrelnek másokat (ha az Agymenőket veszed alapul e téren, akkor intelligenciád tényleg hatalmas lehet). Ha nem hiszel nekem, akkor higgy azoknak akik már bizonyítottak: Einstein azt mondta "mindenki egy zseni, de ha egy halat azalapján ítélünk meg, hogy hogyan mszik fára, akkor egész életében buta marad". Stephen Hawking "aki az IQ-jával dicskszik az csak egy vesztes"...ha azt állítom, hogy egy "vettem egy Ferrárit és arany színre festettem" ez dicsekvés, pedig tény (persze csak a példa kedvéért, nem vagyok gazdag). Tehát ha egy pozitív dologgal példálózol azt méltán lehet dicsekvésnek nevezni, és az, hogy "egyszerű tény" ez egy igen buta érv. (hogy megelőzzük a következő érved, hogy egy "unatkozó balek vagyok" ezt is bevallom neked, hogy az vagyok)
2021. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg annyira intelligens lennél, akkor


1, Nem dicsekednél vele,

2, nem áltál volna le veszekedni egy random válaszadóval

3, a valóságban az intelligens embereket vonzónak találják. Ha tényleg annyira okos lennél, tele lennél barátokkal és nem jelentene gondot a párkeresés.

4, tudnád, hogy itt úgysem fogsz senkit sem találni, legalábbis jóval kevesebb eséllyel mint a valóságban.

2021. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
#19 most mért kellett ezt? Annyira élveztem és most tuti nem fog visszaírni, mert kezd rájönni hogy nem neki van igaza :(
2021. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!