Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így is találkozhatok vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is találkozhatok vele? Vagy ez a barátzónás dolog bezavar?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha túl sokat fogok írni,de tényleg szar helyzetben vagyok és kell a segítség.

Szóval egy fiúbarátomról és egyben osztálytársamról is van szó. Egy éve lettünk nagyon jóban és-legalábbis nekem-már az elején csak barátságnak indult. De szerintem neki is,mert más lányokkal is írogatott. Na szóval főleg az utóbbi időben folyamatosan célozgat,hogy többet akarna de mindig olyan ironikusan mondja...egyszerűen nem vettem eddig komolyan. Pedig már sokan mondták,hogy többet akar tőlem. Lehet csak nem akarom beismerni magamnak a nyilvánvaló tényt,mert én tényleg csak barátként tekintek rá. Osztálytárssal alapból soha.

És szerencsére idén nyáron alig voltam itthon,ha hívott is találkozni nem tudtunk. De idén muszáj lesz sort keríteni rá iskolán kívül is,ha már ilyen jóban lettünk. Csak félek,hogyha többet akar,többet is fog belelátni a találkozásba és kínos lesz az egész. Találkozzunk így is? Ha közeledne állítsam le? Nem tudom mi legyen...olyan szar,hogy pont az egyik barátommal van ez. Még nem kerültem ilyen helyzetbe,jó lenne másoktól is valamennyi "támogatás". Főleg ha ti is kerültetek ilyen helyzetbe szívesen meghallgatnék más történeteket. Jó kibeszélni.

16/L.



2016. szept. 16. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm hasonló helyzetben van.

Ő elhívta a fiút hogy találkozzanak sulin kívül, ma (amúgy mi is osztálytársak vagyunk és a fiú is szintén egy osztályba jár velünk, barátok vagyunk). Még nem tudtam vele beszélni hogy hogy ment. El akarja mondani a lány a fiúnak hogy bejön neki. Én drukkolok neki. Még neked. Még mindenkinek.

2016. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!