Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik Legjobb barátom lefeküdt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik Legjobb barátom lefeküdt az exemmel?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom, és néki van egy jó barátja, akivel én szintén nagyon jóban vagyok. Egymás között nem vagyunk olyan nagyon közel, viszont mint közös legjobb barát sok mindent elmondunk egymásnak.

Ma voltunk egy házibuliban, ahol ott volt az exem is. A lány annak idején megcsalt, én megbocsájtottam neki, de őszintén szólva én azok után is tápláltam iránta érzéseket (akivel megcsalt össze is jöttek egy évig) pár hónapja szakítottak.

A legjobb barátom jóbarátja lefeküdt vele a hb-ban ma. Pontosabban a csaj egyszer csak mondta hogy megy aludni, aztán ketten a sráccal egyszer csak eltűntek, a többiek szerint együtt “aludtak”.

Mondtam, ilyen önbecsülés képpen, hogy sajnálom a srácot, mert a lány nagyon undorító (végülis megcsalt), a srác meg lefeküdt vele. Másrészt mégis csak exem. Nekem picit rosszul esett. Ennek ellnére a srácot is tisztelem, mert a lány a legrosszabbat érdemi, ezért remélem lefeküdtem, aztán a lány csak rosszul érzi magát miatta.

Dehát mégis az exem.

19/f amikor a lánnyal jártam 17 éves voltam


2021. máj. 30. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

"Dehát mégis az exem."

Igen. Az exed. Értelmezd, hogy ez mit jelent!

2021. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem igazán értem, hogy ki kicsoda ebben a sztoriban....de érdemes lenne már túllépni a r!banc exeden. Mondjuk, mivel férfi vagy, még 50 év múlva is ezen fogsz pattogni, de hát mint tudjuk, ti vagytok az erősebbik nem! :)
2021. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi a franc közöd van ahhoz, hogy ki kivel fekszik le?

Az meg, hogy szerinted a legrosszabbat érdemli egyenesen gerinctelen tőled. Megcsalt, nem szép dolog. De ezzel te se vagy jobb...

2021. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek ellnére a srácot is tisztelem, mert a lány a legrosszabbat érdemi, ezért remélem lefeküdtem, aztán a lány csak rosszul érzi magát miatta."


Na ezt a mondatot értelmezze valaki! Ne te, kérdező!

2021. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
és mégis mi a baj ezzel? Az exed a lány, szóval azzal fekszik le, akivel akar. A barátod se függ tőled, ő is azzal fekszik le, akivel akar. Akkor hol itt a kérdés?
2021. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a világon semmi közöd nincs hozzá, mit csinál. Egyáltalán tudod mit jelent az "ex" szócska? Már megbocsáss de ha 17 éves korodban erről beszélsz akkor 50 éves korodban mit fogsz mondani? Az előző 27 exem megcsalt??!!
2021. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vá-vá-várj, most akkor megbocsátottál neki, de a legrosszabbat érdemli, és undorító? Te még nem vagy túl ezen a lányon, különben nem érdekelne. Lehet, hogy már nem szereted, de nem dolgoztad fel, hogy megbántott. Ezt magadban kell helyretenned, se a barátod, se az exed nem csináltak semmi rosszat.
2021. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pali1977 ***** válasza:
Az ex az ex. Lépj tovább. Ez nem megcsalás, ha már az exed amúgy. De meg kell tanulnod magad mögött hagyni a múltat. Szar, mert "vissza lehet esni" (megbocsátottál neki) de ha nem működött, akkor azt el kell temetni (mármint nem az exedet, csak a kapcsolatot hehe) Szóval lépj tovább, keress olyat, aki megbecsül
2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj, lehet rosszul irtam, nem a haverommal csalt meg, hanem meg annak idejen, amikor egyutt voltunk. Ezert is sajnalom a haveromat, mert hat nem szep dolog a megcsalas. Viszont azon kivul imadom, a mai nalig tok jol elbeszelgetek vele.

Amire rajottem, hogy szerintem feltekeny vagyok ra, mivel elso kapcsolat volt mindkettonknek, o neki lett baratja, tapasztalt, elveszitette a szuzesseget. Szerintem ez is kozrejatszhat. En rajta kivul ugyan smaroltam mar massal, de sosem volt semmi komoly

2021. máj. 30. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!