Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok érfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok érfi meg nő a külső alapján keres magának Párt? Sok férfi megitéli a lányokat a külső alapján ès mègmegsem próbálja ismerni az illetőt de már itélkezik felette hogy jajj milyen Ronda vagy megilyenek nekem te nem kellesz

Figyelt kérdés

Miért van ez?

Én sosem a külsőt nézem engem nemérdekel hogy nézki a fiú vagy férfi lehet teltebb akár fogszabályzós akkor lehet kopasz engem nem nagyon èrdekel hogy nézki külsőleg mindenki úgyszèp ahogy van engem az érdekel hogy milyen a belső szépség mert hiába nézki jól az illetős hs belűl egs bunkó köcsög értitek Pl most azoknak szólok akik külső alapján itélkeznek hogy ti sem örülnètek annak hogy ha Pl találnátok egs szép gyönyőrű lányt belül meg Pl bunnó meg csúnyán beszél Sőt akár gyilkos hajlamai vannak Pl megakkor Piszkálja a másikat èrtitek

Azok válaszát is várom akik a külső felett itélkeznek!

És a belső egyáltalán nemérdekli Őket hogy mégis miért itélkezdtek külső alapján?!

Mondjátok mármeg


Én 25 éves vagyok de eddig mégnem volt idáig párkapcsolatom mert folyton elutasított mindenki de idén rám talált a szerelem találtam végre egy olyan férfit akivel sok a közös vonásunk és a közös dolgaink mindketten majdnem ugyanazokat szeretjük Pl én szoktam gitározni és ő pont most akar megtanulni gitározni megis lepődtem hogy ennyi sok a közös dolog bennünk mindketten budapestiek vagyunk idén januárban jöttünk össze.



ápr. 27. 23:37
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Sőt elmondom nektek hogy barátságoknál is így szokott lenni ha már csúnya az illető vagy neki az embernek szimpatikus az illető akkor már piszkálja és szekálha meg csúfolja és nem barátkozik vele miért van ez?



Sajnos bolond világot élünk...

ápr. 27. 23:38
 2/41 anonim válasza:
65%
Teljesen egyetértek.
ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Ahogy mondani szokták a szépség belülről fakad és csak a belső szépség a fontos!


Engem iskolában mindig csúfoltak a kedvességem miatt és a kinézetem miatt csúfoltak bántottak fellöktek pofoztak sőt megis akartak mérgezni is gyógyszerrel mert egyik nap mentem reggel és láttam hogy egy kólába tettek ilyen fehér por szerű valamit ilyen pici vegyület üveg volt náluk 2db és mindkettőbrn ilyen fehérpor szerű akármi volt és én ott álltam az ajtóban kívül félig csukva volt félig nyitva és ők nem vették észre hogy figyeltem őket és láttam hogy a kóla tele volt és oda tették az asztalomra ahol szoktam ülni azt a porszerü akármit mindkettőt beleöntöttèk èn jó hogy figyeltem őket mert ha nem figyeltem volna akkor most nem itt lennék hanem a mennyben mert allerrgiás vagyok az ilyen porszerű gyógyszerekre vagy mik voltak azok

Oda mentem az asztalomhoz kérdeztem őket miért adtak nekem kólát azt mondták hogy csakúgy de én fogtam és kiöntöttem a mosdókagylóba a szemük előtt és még nekik állt fejjebb hogy miért öntött ki meghogy azt mondták hogy ez nekik pénzbe került meghogy dögöljek meg amiért kiöntöttem megilyen csúnya szavakat mondtak rám

Hát ilyen volt az életem



Vélemény erről?

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Egyébként azért nem lettem öngyilkos mert én erős nő vagyok belül és lelkileg és imkább hagytam hogy szekáljanak

de már nagyon azon a szinten voltam hogy a vonat elé álljak és pomt a sínre álljak hogy elüssön a vonat de nemtettem mert belül erős voltam!


És akinek ilyen gondja lenne iskolai bántalmazások stb ezt a fiataloknak írom hogy neméri meg megtenni!

Mert ha megteszed később bánni fogod szellemként hogy megtetted!

A lelked nem bír nyugodni és itt ragad a földön és csak egy médium tud átsegítenj a fénybe!

ápr. 27. 23:49
 4/41 A kérdező kommentje:
Első válaszoló örülök hogy egyetèrtesz!
ápr. 27. 23:49
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:zakkant vagy.
ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Mégis miért vagyok zakkant?

Azt is mond!

ápr. 28. 00:03
 7/41 A kérdező kommentje:

Egyébként külsőleg annyi a fontos hogy a szája legyen ápolt,és a teste is legyen ápolt,tiszta illatos.

Ezek a fontos tényezők nálam!

ápr. 28. 00:09
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki nézi a külsőt és a belsőt is. Lehet az illető akármilyen kedves, intelligens ember, ha a külseje nem jön be, és lehet akármilyen jó a külseje, ha amúgy egy tahó. Ha meg már külsőre nem jön be, akkor minek akarjam megismerni? (legfeljebb barátként)
ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még sosem volt párkapcsolatom de kimondom azt, hogy olyan vagy mintha valami mese világból jöttél volna elő és rácsodálkozol a világra. Szerintem is van benned valami katt. Elhiszem, hogy értek megpróbáltatások ahogy engemet is. A kinézet is fontos, mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok jóképű férfi, sőt, minimálisan sem, de az együttléthez kémia is kell. Hiába van egy nő aki cukorfalat és amúgy érdekel a személyisége, mert volt ilyen egyszer, ha mellette enyhén szólva is túlsúlyos, (csúnyábban olyan mint egy fóka). Na most egy nőnek fordítva is vannak elvárásai, méghozzá sokkal nagyobbak és szerteágazóbbak. A te életedben is voltak olyan emberek akiknek nem tetszett a külsejük és itt nem a büdös ápolatlan külsőről beszélek. Ez egy hazugság a részedről amit észre sem veszel, de pont annyira aranyos, hogy a naív emberek bekajálják arra az 5 percre.
ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
De nemértem miért fontos a külső senki se tehet arról hogy hogynézki az Oké Hhogy barátként megismered de egyszerűen sosem értettem párkapcsolatban mièrt fontos a külső
ápr. 28. 00:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!