Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan kérezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kérezzek el egy házibuliba a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Ez lenne életem első házibulija és már nagyon szeretnék egy jót bulizni, miután lezártam a tanévet. A szüleim nem annyira engedékenyek és nem tudom, hogy hogy reagálnának, ha elkereznék egy buliba? Van valami jó ötletetek, amivel "megtudnám venni őket"? vagy esetleg valami ötletek, amivel rávehetném őket?

2021. jún. 4. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó jegyeid vannak/voltak akkor azzal simán tudsz villantani, mondhatod, hogy egyszeri alkalom, nem megy a tanulás rovására. Mondd, hogy az összes barátod megy, nem iszol nem cigizel stb...
2021. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem, akkor könnyebben elengednek ha van valaki aki vigyáz rád, egy barát személyében. Szóval, én ebből az irányból közelíteném meg a dolgot.
2021. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként már hova tanulna bárki is utolsó héten? :)

2021. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2021. jún. 5. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Remélem nem engednek el, már ráznád a kis picsádat mi? Már szopnál,szexelnél,stb.
2021. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5.!Azért mert te sose fogsz nőt kapni még nem rossz dolog ha valaki 16 évesen szexel meg szopik.
2021. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen 6os valószínűleg soha nem lesz barátnőm :(
2021. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom az 5-ös azok táborát erősíti, akik a házasságig szüzek maradnak, mert az igazira vérnak (nem ítélkezem, de valljuk be, manapság már nem ördögtől való az együttlét a gyűrű előtt), közben meg fiatal lányokra veri otthon a farkát, miközben szidja, milyen romlott a mai fiatalság....

Én mindig úgy mentem el, hogy megígértem, hogy 1-2 óránként küldök egy szmájlit, hogy tudják, hogy minden rendben, elmesélem kikkel megyek, és megígérem, hogy nagyon mértékkel iszom (ez utolsó egy hazugság, de hát azt nem mondhatom, hogy berúgok ma) xD

Ez 16 évesen is így ment, most 20 vagyok, most is mindig küldök szivecskés szmájlit apukámnak, ha elmentem kicsit bulikázni

2021. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem jól megdugnak téged utolsó meg szopod a nagy farkakat
2021. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok...

Én is nagyon remélem, köszi a jó kívánságokat #9! :* <3

2021. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!