Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos story-k?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos story-k?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Első barátnőmmel történt, napos májusi délután volt. Megbeszéltük, hogy este elmegyünk ki a város határába, a Duna partjára sétálni. Így is lett, sétáltunk a parton, kavicsokat dobáltunk, beszélgettünk, nevettünk, aztán teljesen besötétedett, ekkor már csak ültünk egymás mellett, ő közelebb bújt, a fejét a vállamra hajtotta, és azt mondta "ilyenkor este már úgy félek az ilyen helyeken", erre átkaroltam, s azt mondtam: "nem kell félned, itt vagyok", majd egymásra néztünk, tartva a szemkontaktust közelebb hajultunk egymáshoz, s elcsattant az első csók.
2021. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettem a sráccal, 15 évesen, majd miután egy városban tanultunk (midndketten kollégiumban, de nem ugyan azon a helyen), így a vasárnapi beköltözésnél elmentünk sétálni. Beszélgettünk, sétáltunk és mikor visszakísért a kollégiumba, akkor elcsattant a csók.

(Megjegyzésbe hozzátenném, hogy borzasztóan csókoltam így visszagondolva. Nem csu,tam be a szemem, full meglepődtem, a nyelvem is csak dísznek volt, de a srác túlélte).

2021. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
beszelgettunk a vasutallomas elott, mar ereztuk mindketten hogy ez pillanatokon belul megtortenik hisz ez mar a sokadik talalkozas volt es itt kerultunk egyre kozelebb egymashoz. majd megtortent, en meg annyira bena voltam hogy mondta nyissam ki a számat 😂😅 nem igazan voltam ura a helyzetnek, de szerencsere neki egyaltalan nem tunt gaznak, mar nemis enlekszik ra. ennek harom eve, azota is egyutt. 19L
2021. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Hú de rég volt, talán 15 lehettem vagy 16. Pesten az Europark wcje előtt történt :D Távkapcsolat volt, egyszer találkoztunk, aznap. Elég béna lehettem, nem tudom neki az első volt-e, de mindenesetre tetszett és remélem neki is.
2021. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Be voltam csipve, a srác akinek tetszettem elkezdett közeledni felem, amit hagytam mert jól esett ott, úgy abban az állapotban, aztán egyszercsak azt vettem észre h smarolunk...tudom, nagyon romantikus, de így történt
2021. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#1-es Filmbe való történet
2021. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
17 évesek voltunk,kb 3 hétig jártunk,de csak kipróbálásból,mondta csókolózzunk,nem akarta kivenni a rágóját,ugy kérleltem,nem volt romantikus :p másik sráccal amugy 20 évesek voltunk és egymással vesztettük el a szüzességünket,de az se volt romantikus( tervezett nyűglődés volt) férjemmel 10 éve vagyok együtt 23 évesek voltunk amikor a csók és később minden egyéb tényleg spontán volt,a legjobb váratlan helyzetekben,romantikus mint a filmekben és jobban egymásra éreztünk. Mintha mi lettünk volna egymásnak az elsők. Szerencsésnek érzem magam :)
2021. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

Nagyon fiatalok voltunk. Ő 11 én meg 12. Egy erdőben szoktunk találkozni ahol soha senki nem szokott járni. Nem volt olyan varázslatos mert sokat gondolkoztunk hogy 11-2 évesen mégis mi a szart csinálunk de mindegy. Neki már mennie kellett volna de úgy döntött hogy szeretné. Elég nagy fail volt mert amikor közeledtünk egymás felé akkor először csak egy ölelés jött össze. Aztán megint megpróbáltuk és egy 4-5 mp-s összejött. Igazából nagyon bénák voltunk de én élveztem. És azóta is együtt vagyunk.


15/F

2021. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Srác 18 volt én 15 első randi szerűség a Margit szigeten már a szitu is nagyon erőltetett volt mert kb 20 fok volt de a fiú minden áron "romantikusan" oda akarta adni a dzekijét,aztán leültünk a padra és megtörtént.Szörnyen csókolt és egyből letámadott egy nyelvessel.Azóta se találkoztam olyan sráccal aki jól csókolna*-*
2021. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szórakozóhelyen voltam barátaimmal,olyan érdekes de arra az időre valahogyan a barátaim is elkeveredtek,valahogy kiszemelt egy Egyiptomi srác,először nem tudtam hogy az csak,mikor oda jött hozzám és nem magyarul beszélt. Egy ideig táncoltunk,aztán egyszer csak megcsókolt nagyon élveztem,akkor volt az első csókom nem tudom leírni,leírhatatlan volt..❤️ Azóta is mindig vissza gondolok erre az estére. Azóta már nem beszélünk,ez az emlék örökké bennem él.
2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!