Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal egy táborban (nem szeretnék a táborról sokat írni), aki tőlem 300km-re lakik. Nagyon jól elvoltunk, nagyon aranyos volt, nagyon jól elbeszélgettünk. Most is beszélgetünk messengeren. A csavar az egész storyban, hogy ő ugyan abban a faluba valósi, ahova édesanyám (erre utólag jöttünk rá, mindkettőnknek teljes mindblowing volt, amikor erre rájöttünk, a lány apukáját jobban ismerem, mint magát a lányt. A lány szülei elváltak, és az anyukájával él budapesten.) Nagyon szívesen megismerném jobban, de a családaink is nagyon jóban vannak, nem akarnék ebből kellemetlenséget... meghát a másik, hogy ő pestre tervez egyetemre menni, és bécsbe..

ő 17/l én 19/f.

Nem vagyok belé szerelmes, csak hosszú ideje egy olyan lány, akivel jól éreztem magam.

Viszont anyukám már ismeri, az egész családom ismeri, nekem tök kellemetlen lenne. Nem tudom mi tévő legyek.

Egy országnyi lányból pont ő tetszik meg.

Mellesleg szerintem ő inkább csak barátságot érez, illetve legalábbis nem ugyan azt, mint én.



2021. jún. 8. 21:22
 1/1 anonim válasza:
100%
Hehe...életed wattpad story-ját ne hagyd veszni=)
2021. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!