Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ezt írja, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt írja, akkor hogy kell érteni a "barátom" kifejezést?

Figyelt kérdés

Ha egy 16 éves lány, üzenetben azt írja, hogy ma mozgalmas napja volt, unokatesóival bulizott, aztán utána átjött hozzá "a barátja", aki késő estig, majdnem éjjelig náluk volt, akkor a barát alatt pasit kell érteni?

Szó szerint így írta: "Találkoztam az unokatesóimmal, elmentünk bulizni, aztán hazaértem, akkor átjött még a barátom, aki éjfél után ment el."


Ebben a helyzetben szerintetek csak egy sima barátról van szó, vagy a pasijáról? Mennyire egyértelmű, hogy kiről van szó ilyen szövegkörnyezetben?



2021. jún. 13. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pasija.
2021. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha baráti barát lenne, akkor inkább úgy írta volna hogy átment hozzá az "egyik barátom", de mivel srác és éjfél után is nála van, már az is gyanús lett volna.


Egyébként elég lenne csak megkérdezni tőle és akkor fixen tudnád a választ.

2021. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "a" barátom egyértelműen a pasimra vonatkozik.

Különben úgy írná egy barátom/a barátnőm/a haverom

2021. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pasija. Egy barát-barátra úgy hivatkozott volna hogy "átjött egy barátom".
2021. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!