Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Minek örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minek örülnétek, ha egy lány mondaná Nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi az ami nagyon jól esne egy lánytól, akit nem igazán ismertek, illetve mi az a "bók", vagy mondat, amiből azt szűrnétek le, hogy bejössz Neki? (A nagyon szexuális töltetű dolgokat kérlek hanyagoljuk most)

#bók #figyelemfelkeltés #tetszés kifejezése
2019. ápr. 25. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én már annak örülök, ha bárki hozzám szól pár mondatnál többet.
2019. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám mosolyogna már az is jól esne és árulkodna, hogy nem vagyok közömbös neki.

De nem hiszem, hogy bármilyen nekem elmondott bóknak lenne realitása.

2019. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig találkoztunk, akkor szép mosollyal köszönjön nekem. :D meg próbáljon közelemben lenni :D
2019. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Csak ne olyan legyél mint az én kiszemeltem.

3x is elmentem az asztala mellet de mégcsak rámse nézett.

Amugy elég ha beszélsz vele, szemébe nézel és mosolyogsz.

Sok sikert.

2019. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket! Más egyéb? Vagy pl ha én szeretnék lépni afelé, hogy legyen köztünk valami, mit ajánlanátok, hogy kezdjek bele az "ismerkedésbe"? Sosem beszéltünk, néha egymás szemébe nézünk a folyosón, illetve vissza igazolt facebookon. Ennyi a kommunikációnk :(
2019. ápr. 25. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az szokott jól esni, ha valamilyen tulajdonságomat dicsérik meg és nem a külsőmet. Ebből érzem, hogy érdekli, hogy milyen ember vagyok.
2019. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!