Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezd el a legtöbb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el a legtöbb lány visítva menekülni az "online ismerkedés" és "távkapcsolat" kifejezések hallatán? (Esetleg van-e itt kivétel? )

Figyelt kérdés
Értem én, hogy megvannak a veszélyei az internetes ismerkedésnek, de ha odafigyel az ember egy-két dologra, akkor ezek minimálisra csökkenthetőek. Mégis úgy vettem észre, hogy a legtöbb lány úgy áll ehhez az egészhez, mintha a Sátántól való dolog lenne, az összes fiú kizárólag szexre hajtana (van ilyen is, de nem mindenki) stb.

2017. aug. 13. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs. Én jelenleg neten ismertem meg egy lányt,kivel jóban vagyunk s van ismerősöm ki a párját neten ismerte meg. Talán személytől függ.
2017. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Az online ismerkedés szerintem ma már teljesen normális dolog, a tavkapcsolat viszont nálam nem jöhet szóba, egész egyszerűen én nem tartom értelmét és nálam nem is működne:)
2017. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a neten megismert személyekkel van hideg-meleg tapasztalatom. Azért nem ismerkedek már a neten, mert nem szeretném, hogy idegen pasik farkairól küldözgetett képeket kelljen néznem. Utána meg hogy küldjek magamról, mert az úgy fair...

Viszont két barátNŐmet a neten ismertem meg, velük azóta is jóban vagyok.

L

2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez Tini párkapcsolatok kategória, ilyen értelemben értettem az ismerkedést.
2017. aug. 13. 23:37
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes ismerkedéssel nincs bajom, viszont a távkapcsolatot azt nem tudnám elviselni, ennyi :D nekem kell az hogy naponta, vagy hetente többször is találkozhassunk, hogy ne kelljen folyton szetvezkedni, hogy "spontán" legyen a kapcsolatunk. Próbáltam már de tényleg nem megy nekem.

16/L

2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az online ismerkedéssel kapcsolatban nem tudom,miért talán valami sztereotípiában akár menő most hinni, hogy neten bármilyennek kiadhatja magát és még általános is, hogy nem a saját képeit rakja ki, vagy azokat csak nagyon retusálva. Pedig szerintem a legtöbb regisztráló őszinte. Vagy nemtom, talán félnek a töketlenségtől,de ettől pedig nem lesz valaki töketlen, hogy neten keres párt, társat. Lehet, hogy már élőben is próbálkozott sok mindenkit meghódítani a környezetében, de nem jött össze neki. Az online ismerkedéssel az ellenszenvet, elutasítást tehát nem értem. A távkapcsolatnál viszont szerintem egyértelmű. Messze is van, rossz elszakadni egymástól, drága az útiköltség elviszi az ember napját; hogy egy óráig láthassák egymást, utaznak 2-t, 3-at, nem olcsón. A bizalom, hogy a másik összejöhet bármikor titokban mással.
2017. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kis kanos 16 évesek is küldözgetnek képet magukról.


#3-as voltam

2017. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Totál egyetértek 3-sal.
2017. aug. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
En sem szeretek online ismerkedni mert nem tudom annyira kifejezni magam. Akinek nem ismerem a stílusát annak hogy és mit írjak stb.
2017. aug. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatom távkapcsolatom volt. A fiút egy játékon ismertem meg. Buta voltam és naiv. Nem akartam vele összejönni, de addig könyörgött, hogy adjak neki esélyt, hogy beadtam a derekam. Tudniillik, én mindig úgy voltam vele, hogy ha már kapcsolatban van az ember, akkor belead mindent, és nem adja fel semmiért sem. Egy évig húztuk, de egyre gyanúsabb volt, hogy hiába küldőtt magáról képeket, soha nem akart velem Skype-olni, pedig a haverjaival napi szinten Skype-olt. Kezdtem gyanakodni, nyomoztam utána, feltörtem a Facebook-ját, emailjét, mindent, amit csak tudtam, mert a hülye megadta a jelszavát és mindenhol ugyanaz volt. Mikor beléptem Facebook-jába, egy Fanni nevű lány felhasználójában találtam magam, az emailjei között pedig az anyja küldött valamit, amiben többször is szerepelt a Fanni név. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy az a Fanni egy haverja, de mindig közel voltak egymáshoz, meg neki adta a Facebook-ját, meg további magyarázkodások. Bejelöltem ezt a Fannit. Visszajelölt, az ismerősei között pedig találtam egy fiút, azok a képei voltak fent, amiket én megkaptam a "barátomtól". Nyilvánvaló volt, majd be is vallotta, hogy ez a Fanni adta ki magát fiúnak és jött össze velem, de még neki állt feljebb, megpukkadt és letiltott mindenhol. Soha nem bírtam kideríteni, hogy miért csinálta ezt velem, de közben sok mindent megadott magáról, a lakcímét is fejből tudom, írtam is egy levelet az anyjának, feladtam a postán tértivevénnyel, de Fanni mamája vette át. Nem kaptam választ, pedig mindent leírtam, odaírtam az elérhetőségeimet, és egy bizonyítékot, mert egyszer Fanni küldött nekem egy szerelmes levelet a fiú nevében, azt úgy visszaküldtem borítékkal együtt.


Persze teljesen összetörtem, minden nap sírtam, hülyének idiótának éreztem magam, és megfogadtam, hogy soha többé nem megyek bele ilyen kapcsolatba, veszélyes, és sok értelme sincs, ha nem is találkozunk.


Aha, most meg itt vagyok, a párommal pont ma 2,5 éve együtt, távkapcsolatban, de vele legalább havonta, most nyáron meg hetente találkozunk. Érettségi után meg költözök hozzá, ha minden jól megy.


De utólag belegondolva, így is nehéz, hogy nem lehet velem mindig. Szóval soha többé nem mennék bele távkapcsolatba, de most már ez van, 11 hónapot már kibírok, aztán ha rajtam múlik egy életen át tartani fog ez a kapcsolat. :)


17/L

2017. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!