Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben alakulóba voltam egy fiúval, akivel végül nem jöttek össze a dolgok. Igazából a helyzetet én se értem azóta se, hogy mi miért lett. De a végkifejlet az volt hogy nem találkoztunk már, nem is beszéltünk eltávolodtunk így teljesen. Miatta volt ez így, ő volt a gyenge láncszem ebben. Én emiatt szenvedtem jó darabig, mert én tényleg őszintén akartam minden, és fájt hogy csak úgy abbamaradt az egész. Viszont ennek ellenére továbbra is érdekeltem őt, és ugyanúgy bejövök neki. Sok jelet adott. Visszatekintve az egész sztoriban én is hibázhattam, és az én viselkedésem is eredményezhette az eltávolodást, de ne menjünk most bele mindenbe. Én végig helyre akartam hozni mindent kettőnk közt, de ez benne nem volt meg eléggé. Mindegy is. Szóval akkor is érdeklem, máig. Más fiókból már jelölt is csak úgy a semmiből. Nem igazoltam vissza, nem akartam visszahozni magamnak a történteket, az emlékeket, nem akartam róla hallani továbbra se. Tegnap meg jött az értesítés hogy megint bejelölt. Szóval a korábbi jelölést visszavonhatta és most újból bejelölt. Ez már biztos nem véletlen, ha többször is jelölget csak úgy. Ebből azt lehetne levenni, hogy fontos lenne neki hogy ismerősök legyünk megint. De én nem akarok rosszat magamnak. Már elértem hogy ne érdekeljen, megvagyok így. Ha meg olyan fontos lenne a dolog akkor tudna írni engedélykérésbe. Vagy nem mer úgy. Ha visszajelölném lehet írna vagy valami, de nem fogom. Csak azért kíváncsi vagyok mit akarhat. Hányszor akar még bejelölni..

Érdekel a véleményetek hogy szerintetek ez mi, ebből mit vesztek le mit akarhat? Mit tennétek?



2021. jún. 15. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld vissza és írd le neki ezt, amit ide is leírtál. Biztosítsd róla, hogy eszed ágában sincs megbántani, de nem akarsz ismét abba a helyzetbe kerülni. Természetesen, ha ezt megteszed, hallgasd meg őt is.
2021. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem jelölném vissza mert lehet elkezd majd még egy esélyt kérni aztán megint ignorál és te leszel szomoru helyette.
2021. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!