Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miit tanácsolnátok hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miit tanácsolnátok hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Még régebben figyeltem a vasútállomásnál. Láttam majdnem mindig egy fiúval viszont annyira azért nem beszéltek. A csaj szinte mindig hallgatta a zenét és nem is beszélt vele. Aztán bekövettem instán 4500 követője. Viszont meglepetésre vissza írt. Beszéltünk normális dolgokról. Aztán szakított a barátjával nem látok már képeket.

A koronavírus megjött és azóta nem is látom már. Lehet szünetje van. Jó lenne vele találkozni odamennék. Csak én négyszem közt szeretem. Nem úgy hogy ott van valaki. Valamelyik nap feltöltött egy képet. (Ilyen tiszta hülyeség volt) perverz idézettel. Valaki meg kommentelt vissza. Kérdeztem erről. Azt irta ne aggodjak egy jó barátja aki ezt írta. Azt is írta hogy aranyos ez tőlem hogy aggodok emiatt. Véleményem szerint kreativítás a legfontosabb.

Hogyan kezdeményezek még jobban a lánynak. Szeretnék vele egy talit összehozni. Mit tanácsoltok?


2020. máj. 22. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Istenem, írd meg neki hogy mit szólna egy kávéhoz stb. Nem olyan bonyolult :D
2020. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy mióta beszéltek, mennyit beszéltek, mennyire mutat érdeklődést a csaj, bejössz-e neki, vagy csak egy jófej lányról van szó... így nehéz tanácsot adni.
2020. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!