Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok/csinalnatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok/csinalnatok ha baratotok ezt csinalja veletek? (Sokan legyszi)

Figyelt kérdés

Nemreg kb elmondja h most lehet szakitani akar mert baratokkal akarja elvezni az eletet most es mivel karanten miatt nem tudunk talallozni ezert nem tudtuk meg ezt a dolgot atbeszelni szoval most olyan kb mintha nem lennenk egyutt meg nem is beszelunk. De nemsokkal ez a felig szakitas utan mondja h lehet megis mashogy latna a dolgot ha elmulik ez az egesz karanten stb de azota se beszelunk.

Es mit szolnatok ahhoz ha most o tokjol elvan a barataival minden hetvegen programozik stb (veluk tudt mert nem olyan a tavolsag [kulon orszagban elunk ugyh velem nem]) es aztan ha vege es talalkozunk azt mondana h folytassuk.


Mert en elegge rosszul ereznem magam mint egy bohoc h kb most igy felre rakott mint vmi unalmas jatekot mert h ugyse tudunk talalkozni akk minek foglalkozni velem meg beszelni es majd elovesz ha ennek vege es o kozben tokjol elvolt kielte magat, minden hetvegen programozott, jol erezte magat en meg kozben nem tudtam semmit csinalni es akk ha elmulik akk majd megint kicsit jo leszek es elovesz.


Nem tudom mit kene tennem ilyen helyzetben (nem akarok szakitast) hogy erezze h nekem ez szar es hogy ertekeljem mert igy kb ugy erzem h semmit nem erek. Es ugy erzem h barmit tennek v mondanek nem erezne at h mit csinalt es nekem ez milyen h felre dob egy kis idore, eli az eletet majd elovesz. Ugyerzem max szakitassal tudnam kicsit megmutatni ezt neki es atereztetni h otthagyom es en is ugyanazt csinalom de nem akarom h az legyen belole..


Es biztos vagyok abba is h direkt rakja most a mystorikat h en lassam es fajjon h o elvan nelkulem most


Tudom h ennek szakitasnak kellene igy lenni de hat ...


(2 eve egyutt, kor:20)



2020. ápr. 17. 18:51
 1/7 Papucs112 ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak a kérdést. Semmibe nem vesz ha most hirtelen eltesz a polcra aztán amikor kedve van újra elővesz. Ne pazarold az időd ilyen érzéketlen bunkókra.
2020. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(Ja es nem azzal van a problema h baratokkal akar lenni hanem h konkretan most eldobott teljesen kb es csak ok erdeklik es az a baj ahogy ezt csinalja)


Felolem lehetett vna baratokkal, mi am csak hetvegente szoktunk talalkozni szoval egesz heten tud es szokott is menni veluk,

De o most azt is csinalja h hirtelen eloveszi a regi ismeroseit a semmibol random es nagy baratok.. velem meg nem is beszel stb


Es most hirtelen munkaba uj kozossegbe talalkozott regi ismeroseivel meg megkeres mindenkit.. es most akkor baratok.. es igazabol pedig csak 1 van kozuluk aki igazan gyerwkkori legjobb barat es tobbi inkabb haver

2020. ápr. 17. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod, hogy szakítás legyen ebből?
2020. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat szeretem es sokszor jol elvagyunk ez az egesz nem os eloben kezdodott mikor errol beszeltunk vagyos az igen h elkezdett veluk lenni es kevesbe erdekeltem de ez h akk szakitunk ezt mar csak neten tudtuk beszelni.. most jo tudom h ez nem szep de ugymond bosszuvagy van bennem , nem megcsalni akarom v barmi hanem csak azt h tudja mit csinal, mert o ezekbe nem gondol bele szerintem.. de neki is szar lenne es akarom h tudja es erezze. Kb ugy viselkedik mintha idegen lennek es annyit erek es tudom h ezzel mind azt irom le kb h ez offos


De lehet van megoldasa es megvaltozna a dolog es megbocsajtanam.. csak ahhoz mutatni kellene valamit

2020. ápr. 17. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, èn megértem mennyire szr szembersülni a valósággal, velem is volt már, de vele nem leszel soha boldog, mert nem adja meg a figyelmet amit te igényelsz. A legjobb az, ha elfogadod és tovább lépsz, tudom, hogy nehéz, de csak magad szivatod, ha olyan mellett maradsz aki nem tesz boldoggá.
2020. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az élet rövid.

20 evésen bőven van még lehetőséged.

Dobd a fenébe.

Tiltsd facén és minden egyéb módon, hogy ne is lásd mit csinál. Meg ő se téged.

Az első pár hónap biztos, hogy sz@r lesz.

Túl fogod élni. És rájössz, hogy ilyen senkiházival nem voltál boldog.

Fel a fejjel! Sok sikert!

2020. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen normális opció neked az,hogyha felhívod,és véglegesen lerendezitek a dolgot,szakítasz vele. Ha csak így félredobott,akkor nem érsz neki túl sokat. Visszavágós kicsinyes dolgokba én nem mennék bele a helyedben....
2020. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!