Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy fiú akivel akkoriba kavartam, nem voltunk együtt de nagyon közel volt már. Valahogy közben kezdtünk eltávolodni miatta. Egyre kevesebbet találkoztunk, alig beszéltünk végül semmi nem lett belőle. Én lányként mindent megtettem amit csak lehetett, nagyon sokat próbálkoztam azért hogy helyrehozzuk de mindhiába. Nem értem el semmit végül feladtam. Emiatt sokág nagyon rosszul éreztem magam és alig tudtam elengedni, még most sem 100%osan sikerült, hisz róla írok most is. A napokban kezdett el megint egyértelmű jeleket adni, ami valljuk be felkavart. Nem tudom mit kezdjek vele. Mit jelenthet ez nála mit akar? Ebben az esetben adnátok egy esélyt a dolognak? Szerintem mindenkivel szokott olyan lenni hogy az aktuális helyzetben ha nem is, de később megjön az esze és megbánja hogy nem élt a lehetőséggel mikor lehetett volna. Ez bárkivel megeshet velem is volt ilyen. Lehet nála is ez van most hogy őszintén bánja hogy eltávolodott. De nem tudom csak találgatok. Szerintetek ez most mi lehet?

2021. jún. 19. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van olyan amiről írsz, de a valóságban inkább az szokott lenni, hogy megint közeledik egy ideig, aztán egy ponton újra elhal az egész és eltávolodik. Akár évtizedekig is húzódhat egy ilyen "kapcsolat", attól függően hányszor akarsz még belemenni.


Én a helyedben nem találgatnék már semmiképp, eleget tettél legutóbb is (konkrétan mindent ahogy írod). Ha még mindig szeretnél tőle valamit, akkor ez már az a pont ahol mindenképp rákérdeznék hogy akkor most mi van, mert nem játszom el újra amit legutóbb. Gondolkozik-e kapcsolatban, akar-e többet tőled, akarja-e komolyabb szintre vinni az eddigit, ha pedig nem, nem tudom, időt kérek vagy majd lesz valami a válasz, akkor megmondanám hogy egyszer már kiszórakoztuk magunkat és befejezném vele a kapcsolattartást.

2021. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%

Én arra is tudok gondolni hogy egy másik lányal probálkozott be de nem jött neki össze igy maradtál te... Fiúk amúgy is olyanok ha könnyen összejönne nekik egy kapcsolat akkor az túl egyszerű ezért tovább állnak (persze nem mindenki, de az esetek nagyobb %ba)egy nehezebb felé. Majd mikor ott megkapják a visszautasítást akkor vissza akarnak táncolni a könnyeb félhez.. Aki ebben az esetben te vagy.

Én erre tudok gondolni.

2021. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy ŐSZINTÉN mondja meg, hogy mi az újbóli közelítése oka. (Aligha lesz őszinte, de legalább tudod, hogy hajlamos arra, hogy füllentsen. Ha elfogadható magyarázatot ad, akkor rendben. Javaslom, hogy most fogadd el a közelítését, aztán jobban megismered őt és eldől.

Kérdezd meg tőle azt is, amit a 2. válaszoló feltételez (mit mond vajon rá?)

2021. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!