Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz volna diákmunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz volna diákmunkán ismerkedni ?

Figyelt kérdés
Szoktam dolgozni Tescoban diákként. És igazából nagyon sok lány is van, ráadásul az a durva hogy szinte fullosak számomra. Szépek, kedvesek ráadásul itt már csak a munka miatt is van lehetőség beszélgetni. Nem akarok ezzel senkit megsérteni de valamilyen szinten szimpatikusabb egy ilyen lány mert azért ha valaki elmegy egy Tescoba melózni az nem lehet az a tipikus nagyképű plázacica. Sokkal egész jól elszoktunk beszélgetni. Szerintetek gáz lenne ha itt szeretnék úgymond "komolyabb szinten" is ismerkedni nem csak dumálgatni ?
2021. jún. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne.
2021. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 terminator9000 ***** válasza:
8%
Ha sikerül valakivel összejönnöd mélenne gáz? Ha valaki szerint az most mind1 ha megvan a nő had röhögjön nem?(kivéve ha nincs😬)
2021. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz, hol máshol ismerkednél, mint ahol egész nap vagy. ha meg nemet mondanának vagy elutasítanak, hamar el lehet felejteni. mintha mi sem történt volna
2021. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sok sikert.

Inkább igy, mint sokan csinálják, hogy facebookon irogatnak ismeretleneknek 😃😎

2021. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, sőt, jobb mint mondjuk iskolában csinálni mert ezt legalább könnyebben otthagyhatod ha esetleg olyan helyzet alakulna ki.
2021. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne. Én is Tescóban dolgozom diákként, bár ezt ismerkedésre használni még nem jutott eszembe. Te melyik üzletben szoktál dolgozni?
2021. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális és egy Tesco diákmunkán nem is hiszem, hogy rossz szemmel nézné a főnökség (amíg nem megy a munka rovására). Mindenki fiatal, keresi, megismerni próbálja a másik nemet, ez természetes.
2021. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!