Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, ha egy fiúnak csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő 19 én 17. A neten ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni lassan 2 hónapja, azt mondja szimpatikus vagyok neki, és nem volt még vele ilyen, hogy neten megkedvelt valakit, de engem kedvel. Nemsokkal később azt is írta, hogy szeret. Én kérdeztem, hogy miért, hisz nem is találkoztunk, azt írta, hogy nem tudja az okát ő sem, de tényleg így érez. Ezzel még nem is lenne gond, vannak emberek akik könnyen kimondják a "szeretlek" szót, rövid ismertség után, meg könnyen megszeretnek valakit. Bevallom, én is ilyen vagyok.

A lényeg, hogy mostanában akárhánszor rámír megkérdezi, hogy milyen volt a napom, majd utána perverzkedni akar, minden nap. Én belemegyek, nem zavar, én is "élvezem", de elgondolkodtam, hogy honnan derítsem ki, hogy neki csak a perverzkedésre meg a szexre kellenék-e? Nem fura, hogy mindennap akar perverzkedni? Egy jól kinéző srácról beszélünk, kockás a hasa, jól néz ki nagyon. Miért pont èn kellenék neki? Én is szép vagyok állítólag, de nem vagyok olyan szerencsés, hogy egy ilyen fiút megkapjak. Ha együtt lennénk akkor csak távkapcsolatban tudnánk lenni még 1 évig, és rá tuti, hogy tapadnának a csajok, az is meglepő, hogy jelenleg nincs senkije. Mondtam már neki is, hogy félek tőle, hogy ha összejönnénk akkor kihasználná, hogy nem vagyok a közelben, és másokkal is kavarna, mondván, hogy úgyse tudom majd meg. Rosszul esett neki, hogy ilyet feltételezek róla, meg, hogy azt hiszem, hogy csak azért mert jól néz ki összefeküdne mindenkivel. Szóval kicsit megsértődött, meg kifakadt, hogy ezt feltételeztem, de most vagy azért sértődött meg mert van benne igazság, vagy tényleg azért, mert ő egyáltalán nem ilyen.

A nyáron fogunk majd találkozni, többször is szeretnék majd, szex az nem lesz, viszont lehet, hogy csók az igen, nekem az első csókom lenne. Viszont nem akarok egy olyannal csókolózni először aki csak a szexet akarná tőlem aztán félredobna. Hogy lehet ezt kideríteni, hogy komolyan gondolná-e, vagy tényleg csak arra megy?

Nekem szimpatikus meg bejön, de félek a pofára eséstől.



2021. jún. 23. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Jó, hogy elővigyázatos vagy, de ennyire nem kell paranoiásnak lenni talán. Belemehetsz a perverzkedésbe, de ne küldj neki olyan képeket, stb. Csináljatok több közös online programot, játék, filmnézés, mérlegeld, hogy ezekért is ugyanolyan lelkes-e, vagy ezt nem élvezi/akarja. Beszéljetek telefonon minél többet, próbálj meg többet megtudni róla, meg mondd el neki, hogy te nagyon várod, hogy találkozzatok, de még nem állnál készen a szexre, ezért még először nem szeretnél. Ha ezt elfogadja, már egy jó jel, pár hónapig találkozgassatok, csináljatok programokat, és akkor hozd fel a szexet, amikor te is akarod már, ha addig kibírja, akkor nyilván szeret. Sajnos nem lehet ezt mindig olyan könnyen kideríteni, de azért mindig rettegni sem feltétlen jó.
2021. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszerű! Ha találkoztok és szexet akar, akkor elutasítod azzal az indokkal, hogy neked ez még korai. Ha ezek után is beszélget veled, akkor TALÁN komolyabbak a szándékai, de ha kerül vagy soha többé nem jelentkezik, akkor gondolatod hogy mit szeretett volna...
2021. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Elég egyértelmű, hogy csak meztelen képeket akar, meg szexre kellesz. Sose látott, te szerelmes lennél így? Az is elég érdekes "udvarlás", hogy úm. perverzkedik. Ha ki akarod deríteni az igazat, akkor ne add alá a lovat. Ahogy az 1-es írta. Lefogadom, hogy hamar le fog kopni
2021. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha belementél a "perverzkedésbe", akkor lényegtelen, hogy szeret-e, nem ?
2021. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy ne is számítson rá, hogy első találkozáskor egyből lefekszem vele, meg, hogy a maximum testi kapcsolat amit egyelőre nyújtani tudok az max ölelés lesz, annál többet ne várjon. Azt mondta, hogy neki az is elég. De most ezt lehet azért mondta, mert rámhagyta, aztán lehet, hogy mégis tervezi, hogy megfektet már elsőre. Jó tudom, túl gyanakvó vagyok. :D Ha megpróbàl megcsókolni akkor nem fogok ellenállni, ezt nem mondtam neki, ez tőle függ, hogy megcsókol-e majd vagy sem.

Oké, lehet, hogy vár majd a szexszel, de mi van ha addig a hátam mögött csinálja mással amíg vár rám? 1 évig még nem lehetnénk úgy együtt, mert addig én az ország másik felében élek, anyám nem engedné, hogy nála aludjak, vagy hogy ő aludjon nálunk. Szóval amíg 18 nem leszek, ami még 1 év, addig semmiképp nem lesz szex. Lehet, hogy "megvár", de addig másokkal fekszik össze, amiről nem fogok tudni.

2021. jún. 23. 14:16
 6/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem lesz kedvem mindennap perverzkedni, ezt már előre tudom. Most még oké, mert kb 1 hete csináljuk csak, de magamat ismerve hamar megfogom unni ezt a mindennapi dolgot, szóval az lesz érdekes, hogy akkor mit szól majd ehhez, hogy ő akarja én meg nem.

Meztelen képet nem fog kapni, ezt már előre leszögeztem, nem is kért eddig.

2021. jún. 23. 14:19
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Ha megkérdezi hogy akarsz e megerőszakolósat játszani, szerintem ne válaszolj 😂
2021. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7, nyilván akkor azonnal tiltanám is. XD
2021. jún. 23. 14:58
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mi az hogy perverzkedik?
2021. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Túlzóan gyanakvó vagy szerintem. Fentebb írtak már jó válaszokat, én is csak ilyeneket tudnék javasolni. Plusz két dolog: ne légy ennyire gyanakvó és ha nem bízol benne ne menj bele távkapcsolatba. Akkor nem neked való.
2021. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!