Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, ha egy fiúnak csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő 19 én 17. A neten ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni lassan 2 hónapja, azt mondja szimpatikus vagyok neki, és nem volt még vele ilyen, hogy neten megkedvelt valakit, de engem kedvel. Nemsokkal később azt is írta, hogy szeret. Én kérdeztem, hogy miért, hisz nem is találkoztunk, azt írta, hogy nem tudja az okát ő sem, de tényleg így érez. Ezzel még nem is lenne gond, vannak emberek akik könnyen kimondják a "szeretlek" szót, rövid ismertség után, meg könnyen megszeretnek valakit. Bevallom, én is ilyen vagyok.

A lényeg, hogy mostanában akárhánszor rámír megkérdezi, hogy milyen volt a napom, majd utána perverzkedni akar, minden nap. Én belemegyek, nem zavar, én is "élvezem", de elgondolkodtam, hogy honnan derítsem ki, hogy neki csak a perverzkedésre meg a szexre kellenék-e? Nem fura, hogy mindennap akar perverzkedni? Egy jól kinéző srácról beszélünk, kockás a hasa, jól néz ki nagyon. Miért pont èn kellenék neki? Én is szép vagyok állítólag, de nem vagyok olyan szerencsés, hogy egy ilyen fiút megkapjak. Ha együtt lennénk akkor csak távkapcsolatban tudnánk lenni még 1 évig, és rá tuti, hogy tapadnának a csajok, az is meglepő, hogy jelenleg nincs senkije. Mondtam már neki is, hogy félek tőle, hogy ha összejönnénk akkor kihasználná, hogy nem vagyok a közelben, és másokkal is kavarna, mondván, hogy úgyse tudom majd meg. Rosszul esett neki, hogy ilyet feltételezek róla, meg, hogy azt hiszem, hogy csak azért mert jól néz ki összefeküdne mindenkivel. Szóval kicsit megsértődött, meg kifakadt, hogy ezt feltételeztem, de most vagy azért sértődött meg mert van benne igazság, vagy tényleg azért, mert ő egyáltalán nem ilyen.

A nyáron fogunk majd találkozni, többször is szeretnék majd, szex az nem lesz, viszont lehet, hogy csók az igen, nekem az első csókom lenne. Viszont nem akarok egy olyannal csókolózni először aki csak a szexet akarná tőlem aztán félredobna. Hogy lehet ezt kideríteni, hogy komolyan gondolná-e, vagy tényleg csak arra megy?

Nekem szimpatikus meg bejön, de félek a pofára eséstől.



2021. jún. 23. 13:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10, igen, tudom, hogy nem kéne ennyire gyanakvónak lennem, de tök jól néz ki, biztosra veszem, hogy tapadnak majd rá a csajok, ha most nem tapadnak rá. És ha mondjuk egy fullos csaj, aki sokkal szebb nálam és ott van helyben, akkor hülye lenne visszautasítani miattam, akire várnia kell még 1 évig.

Inkább csak az a gyanús, hogy állítólag engem kedvel és én kellek neki, én sosem voltam szerencsés, ez nagy szerencse lenne, hogy egy ilyen fiúnak én kellek meg vár rám. Önbizalomhiányos is vagyok, nálam sokkal jobb csajokat is megkaphat.

Sajnos van az a mondás, hogy a szépfiúkat hamar elszedik. Na ettől félek. :/ Igyekszem csak óvatos lenni, és nem ennyire paranoiás. Azért ha találkozunk sokkal személyesebben tudok vele beszélgetni, leszűrhetem, hogy mennyire gondolja komolyan vagy csak hazudik-e. Remélem letudom szűrni majd.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2021. jún. 23. 15:28
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Jobb az elővigyázatosság, mert a neten sok a puncivadász.

Ígérgernek fűt, fát, írogatnak csupa szépet és jót, és Ígérgetnek csillagos eget, ezüsttálcán hordozást, aztán azt veszed észre, hogy már nincs rajtad bugyi.

Szóval a te döntésed, hogy mit cselekszel.

A csali duma már beadva, csak arra vár, hogy mikor akadsz horogra.

2021. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

De lehet azokkal a csajokkal sz*rt sem tud beszélgetni, veled meg élvezi eltölteni az időt. Sok rossz ember van, de attól mert jól néz ki, meg ad magára nem biztos, hogy a határtalan szex meg a jobbnál jobb csajokra vágyik, hanem valaki biztosra, vagy egy kihívásra, ami a távkapcsolat, ami amúgy is erősíti mind az egyént, mint a kapcsolatot. Azért a perverzkedésből sem mindegy, hogy kiverős videókat küld vagy csak flörtöl.

Meg hidd el, ha a hátad mögött csinálja, és nem kerül neki erőfeszitésbe, hogy másokat megkapjon, akkor nem fogja arra 'pazarolni' az idejét, hogy téged győzködjön, meg még üzenetekkel 'bajlódjon'

2021. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
12, nem fogok horogra akadni, mert ha azt mondom, hogy nincs szex, akkor nincs is.
2021. jún. 23. 15:49
 15/28 anonim ***** válasza:

Rendben kérdező.

Fő a határozottság.

Tudok hasonló esetet mint a tied.

Kemény(nek) hitte magát a lány, ő is határozottan elutasította a fiút, majd mégis sikerült meggyőznie a srácnak a lányt.

De szerencsére te nem ilyen vagy, mert tudod, hogy mit akarsz.

2021. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igyekszem az eszemre hallgatni és nem a pillanatnyi vágyaimra majd. Konkrétan tudom mit akarok, és mit nem, és ehhez ragaszkodom. Ha nem fogadja el akkor fájó szívvel ugyan, de elválnak útjaink végleg.
2021. jún. 23. 16:17
 17/28 Senior Séf ***** válasza:
69%
Figyelj, bogaram! Ha a fiú lélegzik, biztos lehetsz benne, hogy szexre kellesz neki. Hogy azon kívül még mire, és meddig, az tőled függ majd. Jelesül attól, hogy a szexen kívül miben tudsz még társa, partnere lenni, és főleg attól, hogy mennyire tudod magadba zúgatni.
2021. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

Kicsi Lány.

Ne legyél naív. Amiket leírták az jellegzetes puncivadász viselkedés.

Semmi tiszteletét nem látok részéről a nők iránt. Azzal mindent elárúl,hogy perverzkedik na de,hogy emellett tiszteletben is tartja az álláspontokat,na azt kétlem.

2021. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18 Ez hülyeség. 2 hónap alatt simán perverzkedhetnek...
2021. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem perverzkedéssel indult a beszélgetésünk. Már vagy 3-4 hete bőven írogatunk miután ez elkezdődött. És szerintem nincs olyan fiú aki nem akarna perverzkedni egy olyan lánnyal aki bejön neki, így meg, hogy belementem hülye lenne nem élni a lehetőséggel.
2021. jún. 25. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!