Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, ha egy fiúnak csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő 19 én 17. A neten ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni lassan 2 hónapja, azt mondja szimpatikus vagyok neki, és nem volt még vele ilyen, hogy neten megkedvelt valakit, de engem kedvel. Nemsokkal később azt is írta, hogy szeret. Én kérdeztem, hogy miért, hisz nem is találkoztunk, azt írta, hogy nem tudja az okát ő sem, de tényleg így érez. Ezzel még nem is lenne gond, vannak emberek akik könnyen kimondják a "szeretlek" szót, rövid ismertség után, meg könnyen megszeretnek valakit. Bevallom, én is ilyen vagyok.

A lényeg, hogy mostanában akárhánszor rámír megkérdezi, hogy milyen volt a napom, majd utána perverzkedni akar, minden nap. Én belemegyek, nem zavar, én is "élvezem", de elgondolkodtam, hogy honnan derítsem ki, hogy neki csak a perverzkedésre meg a szexre kellenék-e? Nem fura, hogy mindennap akar perverzkedni? Egy jól kinéző srácról beszélünk, kockás a hasa, jól néz ki nagyon. Miért pont èn kellenék neki? Én is szép vagyok állítólag, de nem vagyok olyan szerencsés, hogy egy ilyen fiút megkapjak. Ha együtt lennénk akkor csak távkapcsolatban tudnánk lenni még 1 évig, és rá tuti, hogy tapadnának a csajok, az is meglepő, hogy jelenleg nincs senkije. Mondtam már neki is, hogy félek tőle, hogy ha összejönnénk akkor kihasználná, hogy nem vagyok a közelben, és másokkal is kavarna, mondván, hogy úgyse tudom majd meg. Rosszul esett neki, hogy ilyet feltételezek róla, meg, hogy azt hiszem, hogy csak azért mert jól néz ki összefeküdne mindenkivel. Szóval kicsit megsértődött, meg kifakadt, hogy ezt feltételeztem, de most vagy azért sértődött meg mert van benne igazság, vagy tényleg azért, mert ő egyáltalán nem ilyen.

A nyáron fogunk majd találkozni, többször is szeretnék majd, szex az nem lesz, viszont lehet, hogy csók az igen, nekem az első csókom lenne. Viszont nem akarok egy olyannal csókolózni először aki csak a szexet akarná tőlem aztán félredobna. Hogy lehet ezt kideríteni, hogy komolyan gondolná-e, vagy tényleg csak arra megy?

Nekem szimpatikus meg bejön, de félek a pofára eséstől.



2021. jún. 23. 13:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Feltettél egy kérdést de minek? Hiszen tudod mit akarsz akkor még felesleges mások véleményét kérned. Ha nem azt a választ kapod amit szeretnél akkor teljesen értelmetlen a kérdésed.

2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam más véleményére, hogy ők mit gondolnak, vajon mit akar a srác. Ezért tettem fel a kérdést.
2021. jún. 25. 15:58
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Minden fiúnak csak szexre kellenek a lányok.

De van amikor bejön a nemkívánt terhesség!

2021. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23, ez az általánosítás a részedről kicsit sértő a normális fiúknak. Mi van az aszex fiúkkal? Vagy a fiú-lány barátságokkal?

Nekem vannak fiú barátaim, képzeld egyiknek sem szexre kellek.

Szóval ez az általánosítás felesleges.

2021. jún. 25. 16:06
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nem értem akkor sem a kérdésed logikáját😁

Mert az,hogy ki mit gondol teljesen mindegy te tudod magadban a szándékot ezért más véleménye nem mérvadó. Tegyél kedved és akaratod szerint.

De... ha elolvasod a tapasztaltabbak válaszait le tudod vonni a konzekvenciát.

2021. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

Furcsa az egész. Bocsika de te arról beszélsz hogy milyen jól néz ki stb...


Milyen belső értékei vannak a srácnak?


Nekem úgy tűnik hogy nem is a srác itt a felszínes hanem te.


Adod alá a lovat hol ott nagy valószínűséggel ha nem lenne a társadalmi elvárás akkor már rég szét tetted volna a lábad.


Nem értem hogy miért nem fekszel le vele. És ha nem jön be utána dobjátok egymást.


Nem leszel attól kevesebb se több hogy dugtok, mindenki tesz rá nagy ívben. Csak a társadalom úgy tesz mintha erkölcs telen lenne. Holott nem az.


Érezzétek jól magatokat és ha nem jöttök ki minden téren jól akkor lépjetek tovább.

2021. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Azért kedves utolsó, mert még szűz vagyok és nem egy olyannal akarom elveszíteni akinek csak erre kellek és egyéjszakásnál több nem lenne belőle. Hát ezért igenis nagy dolog, hogy kivel fekszek le először.
2021. jún. 29. 21:05
 28/28 anonim ***** válasza:
42%

Honnan tudod egy fiúról hogy meg akar dugni?

-Lélegzik!

2021. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!