Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a barátomat úgy, hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
Egy ideje próbálkozik de még nem közölte velem viszont úgy látom, hogy azt hiszi, hogy nekem is bejön pedig semmi arra utaló jelet nem adtam rá. Úgy érzem, hogy lassan közli velem, de én ezt szeretném elkerülni. Nem akarom megbántani mert nagyon bírom, de egyszerűen nem érzek iránta semmit. Hogy koptassam le úgy, hogy barátok maradjunk és ne haragudjon meg rám? Próbáltam viccesen mondani neki álljon le, de nem érzékelte. Annyi szerencsém van, hogy eddig a nyári szünet óta nem találkoztunk és félek, ha találkoznánk közölné.

2021. jún. 27. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kell neki idő, hogy újra időt töltsön veled.

Majd utána lehet nem sokára bevallja, de nem rögtön.

Nekem egy lány volt aki sokat nézett meg ilyesmi és már frusztráló volt.

Fogtam magam és ráírtam valami olyasmit, hogy Ne haragudjon ha félreértettem vagy valami, de amennyiben kedvel én még jelenleg nem szeretnék kapcsolatot senkivel.

Persze sokkal jobban megfogalmaztam xD

de a lényeg, hogy te ismered. Írd meg neki valahogy a dolgot és úgy is azt válaszolja majd, hogy dehooogy is :D

és legalább tudja mivan.

24/f

2021. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz rá nagyon. Elég olyasmit mondanod, ha nem akarod, hogy megharagudjon, hogy "ne haragudj, de nem szeretnék most kapcsolatot" vagy ilyesmi.
2021. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jeleket véltél felfedezni, amikből arra következtetsz, hogy többet akar?
2021. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Közel laktok egymáshoz? Ha nem, akkor alakíthatod úgy a dolgokat, hogy ne kelljen vele találkoznod. Esetleg kicsit határozottabban is utalhatsz rá, hogy csak barátok vagytok.
2021. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 pár példa: majd velem nézel filmet😏, tudom hogy úgyis oda vagy értem❤, becézget mint pl babám,szívem, majd talákozunk kettesben?, rengeteg piros szivet küld, utalásokat tesz, hogy "jól" nézek ki és hasonlók. Az elején viccnek hittem, de már egy ideje csinálja. Sajnos nekem ezek elég vissza taszítóak😅.


Amúgy köszönöm a tippeket jó ötletnek tartom azt, hogy azt mondom neki, hogy nem állok még készen egy kapcsolatra. Meg valahogy majd próbálom a feszültséget oldani.

2021. jún. 27. 22:47
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 közel lakunk, de nem is ez lenne az egyetlen probléma az osztálytársam plusz a szüleink is nagyon jóban vannak emiatt elég nagy szívás.
2021. jún. 27. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Erre egyszerűen azt kell válaszolnod, hogy "Rosszul tudod" és hogyha így becézget, akkor mond el neki, hogy ne hívjon úgy, mert csak barátok vagytok, semmi több.
2021. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mit mondasz neki, ha esetleg bevallja?

Csakis az igazat!

Őszintén el KELL neki mondanod, hogy nem akarsz vele kapcsolatot, és miért nem.

Ne szépítgesd, ne finomkodj, és végképp ne hazudj.

Ennyivel meg KELL tisztelned.

Később úgyis kiderül, ha hazudtál, és az még kínosabb neked is, neki meg fájó, tudod a piszkos tapasztalatok....

2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 írtam neki, hogy ezek béna becenevek és hogy valami normálisabbat válasszon, de hát valahogy nem jött össze. Valószínű mostmár mondom neki, hogy így ne hívjon mert nem tetszik mert ezekszerint nem esik le neki.
2021. jún. 27. 22:53
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 igen nem szeretnék neki hazudni és őszintén megmondom neki mert ennyit bőven érdemel csak azért mégis szeretném úgy közölni vele, hogy ne haragudjon meg durván és ne érezze magát annyira rosszul.
2021. jún. 27. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!