Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegye nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegye nem ír vissza nem akar velem beszelni azt monta 1 hónapig nem fog velem beszelni én meg őrülök hogy vegyem ra vagy mit tegyek hogy ne haragudjon ram?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Facebookon ismerketünk kb 4 hónapja irogatunk és nem volt alkalom ara hogy talizunk de tegnap Rá vettem hogy talalkozunk és szomszéd faluba lakik ki. hívtam a parkba Én még előtte oda értem irok neki hogy merre késik és mondja hogy nem tudja mit vegyen fel annyira izgul és én is nagyon izgultam mivel az volt az első talink Aztán láttom hogy jön és rám mosolyog én elpirulok ő meg ölele én meg puszilom :* minden olyan tökeletes volt Elmentunk sétálni Mindenki minket nézzet kezem fogvast sétáltunk az útcán és egy fiù az udvarol köszön a lánynak a lány hisztisem nevetgel mogyog valamit és azt mondja ne nézek Mar oda fele erre én hm.. Ki verte a biztosétékot egyböl feltekeny lettem roszat gondoltam mondja ossztaly tarsa mindig kötekszik vele stb.. Jó elment a hangulatom de tovább sétáltunk nagyon rossz kedvem volt Erre ö. meseli hogy milyen jo singlenek lenni neki meg nem volt kapcsolatja mert a szülei nem engedje stb.. Meseli nekem a fiukot hát le zsibattam
2017. okt. 6. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hejezsirassal ense akarnek veled bezsélgedni fészbukon.
2017. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már nem bírtam montam neki haza kell mennem mert van egy kis dolgom erre ö jolvan menny Meg ölelt puszit adot de nem volt jobb kedvem de visszont bele vagyok esve fülig
2017. okt. 6. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jolvan de hat ha nem tuds irni feeslege sennyire probálkozsni mer kecire nen erdeklődik irantaf
2017. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintetek mit tegyek? Nem ír vissza, nem akar velem beszélni, azt mondta, egy hónapig nem fog velem beszélni. Én megőrülök, hogy vegyem rá, vagy mit tegyek, hogy ne haragudjon rám?


Facebookon ismerkedtünk kb. 4 hónapja, írogattunk, és nem volt alkalom arra, hogy talizzunk, de tegnap rávettem, hogy találkozzunk! A szomszéd faluban lakik. Kihívtam a parkba. Én előtte értem oda, írtam neki, hogy merre késik, erre mondta, hogy nem tudja, mit vegyen fel, annyira izgul. Én is nagyon izgultam, mivel az volt az első talink...

Aztán láttam, hogy jön és rámmosolyog, elpirultam, aztán megölelt, én pedig megpusziltam. :* Minden olyan tökéletes volt!

Elmentünk sétálni, mindenki minket nézett. Kézenfogva sétáltunk az utcán, amikor egy fiú jött udvarolni a lánynak. (Vagy az udvaron?) Köszönt a lánynak, ő hisztisen nevetgélt és motyogott valamit, és azt mondta (főszereplőnknek?), ne nézzek már oda (rá?), erre én... Hmm..

Kiverte a biztosítékot, egyből féltékeny lettem, rosszat gondoltam. Mondta, hogy a fiú az osztálytársa, mindig kötekszik vele, stb... Jól elment a hangulatom, de továbbsétáltunk. Nagyon rossz kedvem volt, erre ő elkezdte mesélni, milyen jó szinglinek lenni. Neki még nem volt kapcsolata, mert a szülei nem engedték, stb... Mesélte nekem a fiúkat (akik tetszettek neki?), hát lezsibbadtam.

2017. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Már nem bírtam, mondtam neki, hogy haza kell mennem, mert van egy kis dolgom. Erre ő: „jólvan, menj!”

Megölelt, puszit adott, de nem lett jobb kedvem. Viszont bele vagyok esve fülig!

2017. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!