Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordultam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máté kérdése:

Olyan kérdéssel fordultam hozzátok hogy a barátnömmel 7 honapja vagyunk együtt és szerdán kellett volna megjönni a mensiének és tiszta idegbe vagyok hogy mi van ha valaki mondana rá választ azt nagyon megkösszöném?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legyen Laci.
2021. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?
2021. júl. 2. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak hulyeskedtem


Nem ritka, hogy a menstruacio kesik (es nem terhesseg miatt).


Nyugodtan nezz utana gyakorin mennyi ilyen kerdest tesz fel egy csomo lany.


Ezt csak a megnyugtatasert irom.

2021. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár szász Ft-ért lehet venni tesztet. Teszteljen,ha nem védekeztetek.
2021. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt ertem de sokat neztem rola de semmit nem tudtam meg pontosan hogy most mi van erröl az egeszröl de anyit mond hogy amikor eszik görcsöl a hasa meg a feje görcsöl, nem vedekezzünk de mindig idöbe ki veszem nem volt még ilyen a 7 honap alatt,most meg nem faj semmi-e
2021. júl. 2. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajaj ez a nem védekezünk, majd időbe kihúzom. Tudom, hogy valakinél működik, de az módszer még is csak gyengébb lábakon áll. Egyébként nem feltétlen terhes. Simán csak késhet. Nekem is szokott ha többet stresszelek vagy megerőltetőbb az edzés.
2021. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es az lehet hogy megeröltetö a munkája es sokszor stresszel is miattam meg hogy valtoztatott az eletrendjen is
2021. júl. 2. 20:20
 9/12 qkker1 ***** válasza:
100%

"nem vedekezzünk de mindig idöbe ki veszem"


Ja , a

fagyott sört,

az égett húst


is mindig időben kiveszik!


Mi a rossebbért nem lehet felfogni, hogy ez nem védekezés?!

2021. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves, hogy eddig még volt ilyen késése?

Ha gyorsan nem akartok gyereket, akkor továbbra se védekezzetek, majd Te időben kihúzod.

Hallottál már olyan (eléggé gyakori) esetről, amikor házaspárok kimondottan teherbeesés céljából nem védekeztek és mégsem lett másállapotos a feleség?

Olyat sem hallottál, hogy a lány az első randevún vesztette el a szüzességét, viszont nyomban terhes is maradt, mert a gumi felhúzása előtt már sokat enyelegtek és az előváladékban levő spermiumok megtették a magukét?

Tehát: vagy valami ok (de nem terhesség) miatt késik, vagy áldott állapotba került.

2021. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!