Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordultam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máté kérdése:

Olyan kérdéssel fordultam hozzátok hogy a barátnömmel 7 honapja vagyunk együtt és szerdán kellett volna megjönni a mensiének és tiszta idegbe vagyok hogy mi van ha valaki mondana rá választ azt nagyon megkösszöném?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Ez az előváladékos dolog nagyon bizonytalan.

Persze, vannak kutatások hogy tartalmaz nagyon kis mennyiségben spermiumot. DE ez akkor áll fent általában, ha több aktus történik egymás után és hiába van vizelet ürítés.

Persze, amikor csak egy aktus van akkor is tartalmaz de nagyon nagyon csekély mennyiségben. Fontos hogy ha ezt a "védekezést" választjátok akkor igen csak nem érdemes peteérés, ovuláció körül, vagy azokon a napokon amikor magas terhességi esély.

Egyébként egy elég savas közegről beszélünk szóval nem olyan egyszerű azért túlélni a petesejteknek főleg hogyha nem is elegendő mennyiség jut be. (előváladék).

De az ördög sosem alszik.

Mikor volt az aktus azt tudod? Menstruáció előtt, után, esetleg a kettő között?

2021. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Spermiumnak túlélni* elírtam 😅
2021. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!