Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy kedves és szép lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kedves és szép lány akit szeretek de idönként ha meglátok más lányokat akor "megkivánom öket". Ez természetes vagy gond?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez természetes, csak az nem mindegy, hogy milyen gyakran fordul elő. Ha tényleg csak nagyon néha, akkor nincs baj, mert emberek vagyunk, olykor mindannyian elcsábulunk, de ha már rendszeresen azon kapod magad, hogy más lányokról fantáziálsz, akkor gond van.
2019. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ddeeee a szép lányt szereted, mint belsőleg vagy csak külsőleg?
2019. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Természetes, ez így van minden fiúnál és lánynál, de persze választani is kéne, kit húzzunk meg!
2019. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a belsö széség számít de örülök a külsőnek is
2019. márc. 1. 05:33
 5/6 Szabó Elemér válasza:
100%
Én megnézem a jó nőket, de nem szoktam fantáziálni. Azon vettem észre magam, hogy többnyire azt keresem bennük, ami a páromban is megvan. Sosem csalnám meg.
2019. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Updike válasza:
Abszolút természetes. És ez mindig így lesz, vagy még ígyebbül. Férfisors… :)
2019. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!