Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyok,Miért van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok,Miért van az hogy sokan azt csináljatok hogyha egy fiú szakit el utasit,bármi akkor ,szóltok hogy a barátnőtök írjon rá?ez nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Ma szépen elmondtam egy lány nak hogy nem szeretnék tőle semmit stb.

Azután rá 10 percre rám ír egy lány hogy nagyon csunnya vagy stb egy olyan képpel amit én csak annak a lány nak küldtem el.

Tudom hogy kevés ilyen lány vagy de remélem legalább lesz olyan aki tudd válaszolni.



2021. júl. 10. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert idióták, ennyi. Mondjuk a helyesírásod alapján nem csodálkozom hogy ilyenekkel foglalkozol.
2021. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Éretlenek, ennyi.
2021. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az exemmel történő szakításomkor engem is lerohamoztak az ismerősei, hogy miért vagyok ekkora szemét stb. Fiatalok, lányok, nem értik még, hogy mindenki képes kiállni magáért ha akar, illetve, hogy egy kapcsolatban ha szakítanak akkor azt javarészt meg is beszélik maguk közt. Rohannak a barát védelmére akiről annyit látnak csak hogy sír és "xy most szakított velem". Részleteket nem tudnak, csak a körülményekből arra utalnak, hogy te vagy a szemét aki hibás mindenért és miattad sír a barátnőjük. Az már más kérdés, hogy rohadt gyerekes ez, meg ha egy normális indokot nem tudnak mondani arra, hogy mégis miért írtak rád akkor eleve sem kéne, de a tini kategóriába írtad szóval majd kinövik (meg te is)...ha meg nem, akkor lesz még sok fölösleges veszekedésük az életben, de az már nem tartozik egyikünkre sem.
2021. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 scamdemic válasza:
35%
Nem beszélni (írni) áz mádzsár?
2021. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell mondani ,hogy annyira csúnya vagy ,hogy a barátnője sír utánad
2021. júl. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 as válaszoló,hogy érted hogy majd énis kinövöm?engem ez nem hatott meg vagy ilyesmi csak én fiúként soha nem tudnék ilyent csinálni.
2021. júl. 10. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell nudeot kérni aztán meg ha pofazik a kis ribi bekuldeni csoportokba :D
2022. febr. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak csúnya vagy hülye is! Nem tudsz helyesen írni! Ha tanítónéni ezt meglátná!
2022. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 japierdole98 ***** válasza:
Ezzel próbálják visszahozni az 'egójukat' hogy téged lesároznak ez éretlen dolog
2023. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!