Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk egy lánnyal képet küldözgetni egymással ( olyanokat is amiket nem feltétlen kellet volna)

És kiderült hogy még csak 14-15 éves. Én meg 3-4 évvel idősebb. Mit kéne tennem?


2021. júl. 11. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, tini kapcsolatba akart menni.
2021. júl. 11. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is tetszett már meg 14 éves lány,pedig 28 vagyok,hát a vége az lett hogy megláttam élőben,és olyan volt mintha a lányom lenne...szóval sztornó..az 3-4 év meg nem olyan vészes szerintem ha ő is bele egyezik ebbe a sok f..ágba.
2021. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy most szakítsd meg a kapcsolatot rögtön, vagy felejtsétek el a képeket, és normális témákról beszélgessetek, hogy kiderüljön, illetek-e egymáshoz.
2021. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert miért ne küldhetnének egymásnak képeket?... 14-15 a lány, nem 12. A srác meg 18, nem 32.


Ismerkedj vele tovább kérdező.

2021. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröld le. Betoltott 18 felett kiskorurol olyan kep birtoklasa buncselekmeny.
2021. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem még be a 18-at, azért is írtam ide.
2021. júl. 11. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már pont az a korkülönbség, amivel kétséges, hogy ebben a korban működhet. Te most fejezed be a középiskolát, ő meg gyakorlatilag most kezdte. 16 vagyok, de volt 2 évvel idősebb barátnőm, és számomra érezhető volt a különbség, mikor vele beszélgettem, és mikor nála 2-3 évvel fiatalabb lányokkal. Szóval gondold át mit akarsz, mert lehet, hogy neked például a szex már megszokott dolog egy kapcsolatban, de neki lehet, hogy ilyen témáról meg beszélni is nehéz dolog.
2021. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!