Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek általános 7.ben tetszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek általános 7.ben tetszettem annak most is tetszhetek? 17F

Figyelt kérdés
Saját példámból kiindulva most sem tekintem átlagosnak azt a lányt aki nekem anno bejött. Szóval az érzeseim tompultak de megmaradtak. Arra lennék kíváncsi hogy ez mindig igy van? Tegyük fel nem változott nagyot egyikünk személyisége sem. Akkor lehet még mindig egy kicsit másnak lát engem mint a többi fiút? Vagy ez így idővel teljesen kiveszhet? (2 éve nem találkoztunk egyáltalán,azóta nagyon sok minden történt, általánosban szerelmes volt belém). Valakivel beszéltem erről és azt mondta hogy ez szerinte olyan mint egy gyertya, idővel kialudhat de bármikor meg lehet gyujtani.. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok erről?

2021. júl. 22. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha 2 eve nem talalkoztatok, akkor nem sok kozos lehet bennetek. Ha semmi, akkor ertelmetlen a kerdes, ha valami, akkor is.
2021. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Saját tapasztalatom az, hogy sok idő után se tűnik el teljesen a gyerekkori szerelem, bár fiú vagyok.

9,5 évig nem láttam, nem találkoztam az ovis szerelmemmel, akivel akkor jóban voltunk és mégis megmaradt valami. Nem szerelem, illetve nem így érzem. Különlegesnek látom őt, tetszik is, bár jó csaj.

Egy másik fiatal kori szerelmemre 5 év után is hasonlóan nézek, pontosabban néztem. Össze is akart velem jönni. Viszont a viselkedésével mindent elrontott (elkezdett inni).


Szerintem lehet esélyed, ne azt várd hogy erős szerelmet érez irántad, inkább csak máshogy, különlegesen nézhet rád. Ha akkor nem voltál vele bunkó, lehet esélyed.

2021. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem már csak az emlék, emlékszem rá, de csak annyi, m,int a velünk egykorú fiúkkal pl. bírkoztam, vagy "verekedtem".

A lányt kellene megkérdezned, hogy mit érez ennyi idő után feléd. Mi nem tudhatjuk.

2021. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 7.es, tetszett nekem egy 8.os fiú, és ezt be is vallottam neki (az részletkérdés,hogyan is)

Nem kaptam viszonzást, azóta is bánom a dolgot.


Eltelt két év, egyáltalán nem láttam, szerintem ő se engem,vagy nem vettük észre egymást...

Néha eszembe jut, de csak összehúzom a fogam, és nem szeretek visszaemlékezni. Nem kellett volna beavatni az érzéseimbe.Amit igazából csak a külseje miatt éreztem. Nem is ismertem. Csak látásból.


Lehetséges, amit az a valaki mondott, mint egy gyertya: az a lány,akit két éve nem láttál, de azelőtt tetszettetek egymásnak, lehet,ha újra látna, megint tetszenél neki. Vagy még mindig.

Ehhez csak az kell,hogy felfrissitsétek egymás emlékeit;)


Amúgy, 2 éve miért nem lett semmi,ha kölcsönös érzelmeitek voltak? A korotok miatt?

Egyáltalán, a csaj tudta,te hogy érzel?


Tisztára át tudom vonatkoztatni magamra ezt a sztorit...de nyilván két külön történet, és semmi közünk egymáshoz. :)

2021. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 kitudja lehet epp te vagy az :D pont azert nem lett semmi mert nem viszonoztam, nem is mertem figyelembe venni , meg a kor is ahogy mondod...Éretlen voltam meg ő is
2021. júl. 24. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem levelet kaptál attól a csajtól?😆
2021. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!