Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Nagyon tetszik anyukám munkatársa, ő 36 éves. Szoktunk Facebookon csetelni, de én többet szeretnék. Szerintetek összejöhetünk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 07:56
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek!! Tegnap találkoztam a fiúval és kiderült, hogy előbb vagy utóbb o lépett volna és beszél velem! ❤️Ültünk egy parkban egy padon és csókolosztunk! Kimondhatatlanul boldog vagyok :) Már csak az a kérdés hogy mondjam el a szuleimnek. Remélem így marad, drukkoljaktok!
2021. júl. 27. 18:31
 22/36 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Na gratulálok sok boldogságot kívánok 😊
2021. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem ez a kérdés egy nagy kamu, vagy ha nem, akkor elég nagy pedofilt fogtál ki.
2021. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
24%
Gratuálok! Egyesek szerint jobb egy 20 éves éretlen takonygyerek, aki iszik meg drogozik meg csak a szexen jár az esze - mint egy még a régi normális világban nevelkedett 36 éves, aki lehet tisztább életet mutat fel mint sok mai 16 éves, tisztességgel tanult dolgozik, építhet rá egy érett 16 éves lány. Aki 2 év múlva 18 lesz és nyugodtan hozzá mehet. Jó példák vannak erre. Nem kéne általánosítani!!!
2021. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
8%
Ha nekem így egyetem és főiskola után makulátlan életvitellel 16 éves barátnőm akadna és belepofáznának a szülők, becsületsértért felelnének a rendőrségen, az tutti.
2021. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanis nem az a döntő hogy ki hány éves hanem az hogy mit vár a kapcsolattól és mennyire tiszteli, becsüli azt akivel együtt van.
2021. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
27%
Így 30 felett, üzenem a mai szülőknek, hogy először saját életüket nézzék meg, utána ítélkezzenek a 30 feletti srácokról. Másik, hogy nézzenek körül a mai iskolákban, miféle patkánykölykökkel vannak körülvéve a 16 éves lányok. És akkor majd elgondolkoznak, mi a jobb neki.
2021. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Azóta elmondtam a szuleimnek, semmi negatív reakció nem volt. Anyu azt mondta hogy nem akar nagymama lenni (szóval védekezzünk). Illetve hogy a kapcsolat nem mehet a tanulás rovására.
2021. aug. 30. 05:02
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan lány ismerősöm, aki 16 évesen járt 36 éves pasival. Nem volt hosszú a kapcsolat, de az elmondása szerint jó volt az az időszak. A srác katona volt egy másik országban és néha elutaztak egymáshoz. Szóval szerintem a szex volt a lényeg.
2021. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%

Ágyba, villogni jó lennél,

De egyenrangú partnernek?

Ha 25 éves felnőtt nő egy egy 42 éves érett férfival reális.

De te még félig sem vagy kész. Milyen közös témáitok lehetnének? Te még a tini problémáiddal vagy elfoglalva, ő meg egész más dimenzióban, felnőtt dolgokkal. Az ő kirabeli társaságban sem tudnál partner lenni.

2021. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!