Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 22 éves vagyok, a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22 éves vagyok, a nő aki tetszik 31. Összejöhet, vagy sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Főleg úgy hogy kollégák vagyunk..

Aki ráadásul ma nálam alszik..Úgyhogy tanácsokat is elfogadok :D


2019. júl. 3. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nalad alszik? :O akkor gyakorlatilag az mar osszejott grat!
2019. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Délutánra megy túlórázni,mivel szabadnaposok vagyunk ma eredetileg, holnap pedig kezdjük a délelőttöt.

Rövid váltás miatt nem akar hazautazni, mivel az is idő még..csak jó lenne ha történne is valami..:D de lehet hogy ő csak sima ott alvásra gondolt.Ezt nem tudni..

2019. júl. 3. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem ez a korkülönbség tuti nem zavarna :)
2019. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy üveg bort, főzetek valami egyszerű vacsorát és legyél tökös. Ne félj attól, hogy mi lesz ha nem jön össze és még kollégák maradtok, mert akkor le fogsz blokkolni. Arra gondolj, hogy nem véletlenül alszik nálad. Mindenki(!!) fejében megfordul, ha valahol ott alszik, hogy akár több is történhet és ha már ott alszik, akkor gyakorlatilag vállalja ezt a rizikót. Ha ő mégsem akar semmit, akkor legalább tudod és ne izgulj a melóhely miatt, hosszabb távon sokkal kínosabb vágyódni valaki iránt, mint az, hogy visszautasított.
2019. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2019. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2019. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
.
2019. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A korkülönbséget kicsit soknak találom, de működhet a kapcsolat. Tudatosítanod kell, hogy ez a nő alighanem nálad le akar már horgonyozni. Volt férjnél, most özvegy, elvált, szingli? Jól fésüld meg a gondolataidat és tedd rendbe az iránta való érzéseidet nehogy évek múlva retteneteset csalódjon (miattad).

Ffi.

2019. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Izgatottan várjuk a fejleményeket. ;)
2019. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi, nem aludt nálam.

Viszont fogalmam sincs hogy bejövök e neki vagy nem :D

2019. júl. 11. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!