Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Nagyon tetszik anyukám munkatársa, ő 36 éves. Szoktunk Facebookon csetelni, de én többet szeretnék. Szerintetek összejöhetünk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 07:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
69%
Van, aki nem hallgat az óvintésekre, az észérvekre. Van, akit nem lehet megváltoztatni. Majd megtapasztalja a kislány is, hogy mekkora hülyeségbe keverte magát, majd ha eldobja a férfi remélhetőleg tanulni fog a csalódásból. Most próbál felnőtteskedni, csak azt nem veszi észre, hogy a naivságából eredően inkább gyerekes és r*bancos a viselkedése.
2021. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
56%

15: a "fácsét" letilthatod, de attól a lányod vonzalmai megmaradnak.

Egyébként nem valószínű, hogy hosszú távú kapcsolat lesz.. Ez olyan, mint a tanár-diák stb. szerelem. Vagy rajongásból indul, vagy a lány élvezi, hogy felnőttként kezeli egy felnőtt, nem a kortársai között van, vagy csak magába a szerelembe szerelmes, és 3 hónap múlva jön egy üresfejű 18 éves focista fiú, és a lány átpártol. Létezhet tartós szerelem nagy korkülönbséggel, de inkább akkor, ha a fiatalabb fél is érett már. Azaz minimum huszonéves. Vagy, ha nem átlagos a lány intellektusa. (Pl. lásd Fischer Annie házassága)

2021. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy 36 éves férfira ne mondd már, hogy fiú meg srác. Én itt látom a fő problémát: te egészen más korosztályként tekintesz rá, kb. magadhoz illőként. Viszont tény, hogy akármilyen éretlen esetleg (nem állítom, hogy az), akkor is több mint dupla annyit élt és tapasztalt, mint te. Anyukád nyilván ismeri, ha a munkatársa, ha ő az áldását adta, akkor nyilván ne szóljon ellene egy vadidegen semmit, de azért nagyon ritka, hogy egy ilyen korkülönbség esetén hosszú távú kapcsolat lesz a románcból.

Anyud kérését pedig tartsd tiszteletben, és fogadd meg, hogy védekezel, akkor is, ha a pasid nem szokott gumit használni, és elmondása szerint "még sosem lett belőle baj". Te azért inkább ragaszkodj ahhoz a gumihoz, ha oda kerülne a sor.

És ne kezdj el sírig tartó szerelemről, házasságról, családalapításról fantáziálni...

2021. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem örökre tervezel, lehet szép időszak mindkettőtöknek.
2021. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
28%
Még együtt vagytok?
2021. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
0%
Kíváncsi vagyok mi lett, elmondtad?
2022. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!