Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megcsókolt a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megcsókolt a legjobb barátom ,ez mit jelent ?

Figyelt kérdés

Eddig varátok voltunk vagyis szerettünk volna ,de barátok nem néznek így egymásra .

Persze a csókot viszonoztam.

Ez mit jelent a részéről ?

17/L



2021. júl. 28. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Ja nehogy félreértés legyen nem a #8-as válaszoló voltam
2021. júl. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Okés ,akkor szerintetek nem csak valamiért vonzalmat érzett akkor,megcsókolt de semmi többet nem érez ?

Ettől tartok .

2021. júl. 29. 06:07
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érezné vonzalmat nem csókolt volna meg, ne parázzál inkább örüljél 🙂
2021. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Hát itt nagyon pozitív emberek vannak, ami tök király meg minden, DE azért azt tudni kell, hogy manapság két fiatal nem csak szerelemből smárolgat :D

És igen, ez tapasztalat.

Meg kell beszélni, hogy mit jelentett neked és neki ez a csók, mert lehet ittas volt, vagy csak hülye és kanos vagy bármi manapság :D

De szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy neked a legjobb! <3

2021. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
mivel te is viszonoztad, ezért több annál mint sima barátság! szerintem beszéljétek ezt meg, hogy ő mit akar és hogy te mit akarsz.. de a legjbbakat kíánom nektek!(:
2021. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
14 es : pont erről beszéltem és ezeken gondolkoztam , ittas nemvolt az tuti a többit nemtudom ,de nagyon rendes srác és nemhinném hogy érzelem nélkül csókolgatna de ki tudja .Még szép hogy viszonoztam 😊igazából kb 1 hónapja vagyunk beszélgetős és ilyen legjobb barát szinten már rögtön megtudtunk egymádban bízni,de valahogy mindig mikor találkoztunk éreztem hogy valamiért ez több lesz mint barátság
2021. júl. 29. 11:15
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Ne aggódj! A fiú nem sokára tovább megy, te pedig engedni fogod magad, mert akarod! Tetszik neked, jól kijöttök, helyesnek tartod. Mi kellene még Neked!? Örülj, hogy ilyen fiúval sodort össze a szél!

Legyél fülig szerelmes belé!

2021. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rendben 😄
2021. júl. 29. 23:43
 19/23 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztunk ,minden rendben ment körülbelül 4-5 csók is elcsattant így gondolom érez is irántam valamit és nem csak szerdán volt olyan a hangulata . :)
2021. júl. 30. 15:06
 20/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez egy szépen alakuló kapcsolat! Csak így tovább!
2021. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!