Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsokolt a legjobb fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokolt a legjobb fiu baratom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliban voltam az osztalytarsamnal, akit a legjobb fiu baratomnak tartok. Nekem regebben nagyon tetszett, de most van baratnoje, igy inkabb maradtam a baratsagnal, es nem gondoltam ra ugy.. De o most nagyon reszeg volt (en azert annyira nem) es megcsokolt, ketszer is. Nem ellenkeztem, de most ugye ugy viselkedunk, mintha nem tortent volna semmi, plusz van baratnoje es nem tudom, hogy beszelnem kene-e vele, vagy valami... 16/L

2017. jan. 8. 18:09
 1/9 Chopen ***** válasza:
78%
Rombold szét a kapcsolatukat és szerezd meg magadnak.
2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

A fiunak kell vállalnia a felelősséget a tetteiért

17/f

2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ezt elfogadni, en is tudom, de csak azért csókolt meg ("kétszer is"), mert be volt rúgva.
2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
8 nap utan azert csak sikerult kideritened mi tortent ha mar wnnyit ittal h nem emlekszel.
2017. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 jo otlet😂 #2 hat koszi #3 igen, nyilvan ezzel tisztaban vagyok, csak azt nem tudom, hogy esetleg megemlitsem-e, mert szerintem vagyunk annyiban joban, hogy megbeszelhetnenk, csak nem tudom jo otlet-e
2017. jan. 8. 18:15
 6/9 A kérdező kommentje:
KomolytalanValasz om tokeletesen emlekeztem eddig is, koszi
2017. jan. 8. 18:16
 7/9 okosóra ***** válasza:
Kerdezz ra baratok vagytok....vagy tobb de kerdezz ra megkell tudnotok beszelni ha ez nem megy akkor van egy fegyvered ellene...
2017. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz a fiútól valamit akkor beszélj vele , ha nem akkor ne cs.szd el a kapcsolatát
2017. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Biapernys válasza:
Kérdezd meg hogy miért csókolt meg
2017. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!