Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal aki 2 centivel alacsonyabb mint te?

Figyelt kérdés
pl 180 centis lány, 178 centis fiú? A lánynak láthatóan, és érthetően a magasabb lányok jönnek be, de én alacsonyabb vagyok nála azért kérdem.
2021. aug. 2. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nőknél ez a magasság mánia egy mai divat. Lehet egy tuskó, bunkó vagy csóró, de mivel magas, ezért jó lesz, mert a Facebook-n jól mutatnak. Aztán közben kiderül, hogy erre a magas bunkóra más nő is szemet vetett, hiszen magas és nála is jól mutat a Facebook-on. Így a fiú nőt cserél. Az már senki fejében meg sem fordul manapság, hogy lehet 2 cm-re alacsonyabb, de intelligenciával, hozzáállással felette áll a mai nők magas ideáljával. Sőt! Lehet, hogy odaadóan szeretné a nőt és családalapítás tekintetében is ideális partner lenne.

Én azt mondom, ha a lány elfogad, akkor ne tétovázz vele kapcsolatban.

2021. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ismétlem, pont leszarom a 2 centit ÉN, de ha ő nem, akkor nincs mit tennem.

Köszönöm a hasznos válaszokat:3

2021. aug. 2. 14:45
 13/15 anonim ***** válasza:
A magaság nem számit, hogy ki az alacsonyab vagy magasab, a kapcsolatban. Ha kellesz Neki akkor megérdemel Téged és ha nem akkor jobbat érdemelsz Nála!
2021. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem zavarna, ugyanis én magam is elég alacsony vagyok (kb 158-160 cm), szóval így érthető miért nem jönnék össze egy tőlem alacsonyabb fiúval. De amúgy vannak olyan lányok, akiknek nem volna kizáró ok.
2021. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
161 centis fiúval nem nagyon
2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!