Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez vonzó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez vonzó, vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta vidéken élek, és hamarosan jön hozzám egy lány, aki már sokszor bizonyította, hogy tetszem neki. Arra gondoltam, hogy kisétálnánk a város határához, ahol teljes a nyugalom, nem zavar senki. Teljesen egymásra tudnánk figyelni, hiszen ott csak szántóföldek vannak, semmi más.

Szerintetek egy lánynak ez pozitív, hogy kettesben lehetünk és csak egymásra figyelhetünk, vagy inkább egy kicsit ijesztő, mert csak én leszek vele, egy tök ismeretlen helyen, távol az emberektől?



2021. aug. 8. 10:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%
Nem gáz
2021. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem romantikus
2021. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Kombájnromantika.
2021. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
63%
Tök normális inkább jobb hogy nincs ott senki hisz nem zavarnak meg
2021. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Elsőre talán ijesztő, de meg kell tőle kérdezni.
2021. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz szerintem tök romantikus.

17l

2021. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi találgathatunk itt, de csak akkor fogod megtudni, ha megkérdezed tőle hogy van-e kedve hozzá. Nem tudom mit jelent az, hogy "sokszor bizonyította, hogy tetszel neki", mennyire jól ismeritek egymást, én nőként mondjuk maradnék a városban/faluban emberek közelében, nem akarnám az erdőszélen a susnyásban végezni (ez nem ellened irányuló személyeskedés, csak óvatosság).
2021. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Igazából ez lenne a meglepi program, ezért nem mondtam el neki a tervemet. Találkoztunk már többször is, de így is tartok tőle, hogy esetleg nem érezné magát biztonságban velem.

2021. aug. 8. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok lány ezt inkább kicsit ijesztőnek élné meg. Félre ne érts, rólad feltételezem, hogy nincsenek beteges hajlamaid, de egy ijedősebb lány gondolhatna akár arra is, hogy te erőszakot akarsz elkövetni ellene.


Adj neki időt, hogy megismerjen. Először vidd el akár csak egy kávézóba, és sétáljatok a környéken.

2021. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem setlagassatok a faluban, es mondd meg neki, hogy tok szep a varos szele, legkozelebb kiulhetnetek oda. Egyreszt szervezel egy masodik randit, masreszt kivancsi lesz harmadreszt meg ha jobbam megismer, lehet nem lesz neki fura, foleg ha olyasmira gondoljatna, amit feljebb irtak. Esetleg vigyel pokrocot meg egy kis kajat meg piat. Szerintem tuti siker :)
2021. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!