Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nagyon frusztráló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagyon frusztráló mikor valakiről semmi sincs kint a neten?

Figyelt kérdés
Kiderül egy buliban ,hogy akar tőled valamit, alig emlékszel az arcára, de mintha jó lett volna, aztán másnap bejelöl ,de egy 4 éves képet találsz csak az egész profilján. Legrosszabb érzés... Most mégis hogyan döntsek egy ilyen régi "gyerekkori" kép alapján ?
2021. aug. 23. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha kinézet alapján akarsz dönteni, az már elég gáz.
2021. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz tőle egy új képet?? vannak bajok...
2021. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És akinek olyan képe van kint, amin 5 éves? Nekem ilyen is van egy jópár. 😂😂
2021. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondok neked valamit. Nekem is mint ahogy a mai tiniknek van instaja,face,tiktokja. VISZONT en sehova nem toltok fel semmit magamrol mivel nem szeretem ha fotoznak nyilvanosan. Facebook profilkepet is kb 5 ev utan valtoztattam meg es ez mar vagy 2 eve. Minden fiokom privat mert csak azok az emberek lathatjak hogy milyen kepeken jelolnek meg stb akik tenyleg ismernek es nem szivesen akarom azt hogy ilyen sok jott ment ember lathassa ezeket a kepeket.

Tehat en szimplan azert nem toltok fel kepeket mert nem tartom magam szepnek,de ez nem hinnem hogy bun amiert nem vagyok aktiv tagja a kozossegnek😂

Szerintem felesleges ezen aggódnod hogy regi kep van fent az illetorol,nem tudhatod hogy miert nem valtoztatja meg.Lasd engem.

De egy kérdes. Ha akarsz is a lánytol valamit akkor miert is nem emlekszel az arcara? Nalam ha valaki megfog mindig emlekszem az arcara es nem kell eldontenem egy regi kep alapjan hogy kell e nekem vagy sem. Ez igy egy kicsit gazos

2021. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na akkor én lehetnék neked valami főboss a 2015-ben készült egyedüli képemmel

Amúgy az oka egyszerűen hogy nem érdekel/utálom az összes platformot facebookom is csak azért van mert a családommal beszélek rajta pont ezért nem is cserélem a képeket vagy töltök fel bármit

2021. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 azert nem emlekszem mert sok alkoholt tartalmaztam abban a pillanatban.
2021. aug. 24. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 ezek szerint te nem szocializálódsz az interneten egyáltalán? Korombeli fiatalok körében, ha nem vagy semilyen platformon "aktív" abból eleg nagy hátrányod van az ismerkedés terén sajnos, ha látsz valakit aki tetszik megkeresed és ráírsz és fordítva is igaz, vagy neked van bátorsagod mindenkihez odamenni élőben?
2021. aug. 24. 21:57
 8/9 A kérdező kommentje:
#1 igen, nekem a kinézet is számít, nem tagadom, tudom nektek nem lényeges, azt spamelitek orrba szajba hogy nem szamit hogy nez ki, de nekem valahogy mégis, kövezzetek meg.
2021. aug. 24. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Nem, pont hogy csak online ismerkedem és csak is innen volt kapcsolatom, de olyan nővel nem is szoktam ismerkedni akinek ezek a platformok a minden, nem zavar ha használja. Szerintem eléggé hasonlít a profilom arra ahogy most kinézek, de ha valakivel ismerkedek kérhet tőlem képet és ő is küldhet, nem kell nekem ez a lecsekkolhatom a 300 buliban készült képeit (amúgy meg nekem pont az a jel ha sok kép van fent valakiről/bulizós képek azt jelezné hogy valszeg nem illünk össze mert én nem vagyok nagy bulizós se nem posztolok online)

Nem tudom a korosztályod de én 21/F vagyok és amúgy soha nem "látnék valakit és megkeresem hogy ráírjak" de alapból se vagyol egy nagy kezdeményező

2021. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!