Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon rossz társasá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon rossz társaságba keveredett és azóta teljesen meg van változva. Tudok valahogy segíteni neki, hogy rájöjjön, hogy a rossz úton halad?

Figyelt kérdés
Egy korához képest érett gondolkodású fiú volt. Komoly tervei voltak a jövőre, fontos volt neki a tanulás, hogy el tudja érni a céljait. Viszont összebarátkozott egy ilyen bulizós sráccal, aki a suli felét ellógja, elvitte a társaságukba és azóta teljesen meg van változva. Iszik, nem tanult, hanem csak puskázott mindent, végül már a sulit is otthagyta. Nagyon rondán beszél meg velem is bunkón viselkedik. Sokszor leráz, hogy ezekkel az új haverjaival találkozik. Próbáltunk erről beszélni a szüleivel én is meg a szüleim is, de kb csak annyit mondanak rá, hogy ne hisztizek, hagyjam már élni, mert végre normális. Nagyon lezüllött, félek, hogy valami komolyabb baja lesz, de nem nagyon tudom, hogy tudnék segíteni neki. Próbáltam beszélni vele, hogy rossz hatással vannak rá, de bunkó volt velem, azt mondta, hogy csak azért, mert velem nem akar senki barátkozni (ami egyébként nem igaz) nem fogja engedni, hogy megszabjam neki, hogy kikkel barátkozzon. Régebben nagyon jól elbeszélgettünk vele mindenféléről órákon keresztül, de amióta ezekkel a srácokkal lóg, azóta kb 1-2 szót odalök, ha beszélgetni próbálok vele.

2021. aug. 24. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy az anyja,meg szerintem nem is vagy nevelési tanácsadó,hagyd a p..ba csinálja a hülyeségeit,később majd rájön hogy kár volt mondjuk a barátnőjét elveszíteni ez miatt,ha meg nem akkor magára vessen...max csöves lesz a jó haveroknak köszönhetően.


De mindenkinek van ilyen lázadó időszaka,csak kérdés hogy be e tudja fejezni ezt(ez meg nem tőled függ).

2021. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék vele.
2021. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adj neki ultimátumot, ha nem változik, nem lesz a régi önmaga, akkor szakítás.
2021. aug. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy akaratgyenge ember, ami idősebb korában is fel-feltűnhet nála. Ne tedd tönkre vele a jövődet.
2021. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leginkább az borít ki, hogy a szüleit nem is érdekli meg szerintük ez normális. Ha annyi lenne, hogy néha elmegy iszogatni a barátaival, az még végülis hagyján lenne, mert fiatal, azt szinte mindenki szokta. De az, hogy közben már bunkó is lett velem meg otthagyta a sulit azért elég aggasztó. Mondtam neki, hogy ha így halad el fog veszíteni, mert nekem egy részeges bunkó nem kell és még neki állt feljebb, hogy én ne próbáljam meg őt érzelmileg zsarolni.
2021. aug. 26. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Döntő okok a szakításra.
2021. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!