Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a kamasz...

Mit tegyek, ha a kamasz gyerekem rossz társaságba keveredett? Mit mondhatnék neki, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés

Most ment át gimibe, megismerkedett 4-5 lánnyal.

A rossz baráti társaságot nem úgy értem, hogy cigiznek, drogoznak.

Hanem mindig kipécézik a leggyengébb láncszemet, azt piszkálják és azon röhögnek. Ha az nincs ott, akkor a második leggyengébb láncszemet, aki az én gyerekem, mert mimóza, nyámnyila.

Amikor a leggyengébb láncszem ott van, ő is beleáll, ugyanúgy gúnyt űz belőle, magáért nem mer kiállni.


2021. máj. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például sürgősen beszélgess el vele arról, hogy nem gúnyolunk vagy zaklatunk senkit mert ez nagyon nem oké viselkedés.
2021. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

sajnos sok kamasznal eljon az, hogy felelembol inkabb baratkozik a bantalmazokkal. ha tudatositod benne azt hogy ezek a lanyok nem a baratai, es ot ugyan ugy bantjak, amikor nincs mas, akkor talan eszbe kap


egyebkent nagyon nagy onbizalom kell ahhoz, hogy ki merjen lepni az ember egy toxikus tarsasagbol, plane ugy hogy fennall a veszelye hogy megjobban raszallnak emiatt

2021. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Voltam bántalmazott (8 éven keresztül). Ha a gyerekem másokon gúnyolódna többszöri szólás ellenére is elég rossz világ köszöntene rá.

És nem érdekelne, hogyha kiborulna ezen, ha ő is szmétkedik mással, ne várjon el normális viselkedést felé.

2021. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marha nagy önbizalom, tényleg, érdekes, nekem sosem volt toxikus baráti társaságom, mert egy hányadéknak takintettem őket. Soha semmi nem indokolta, hogy ilyen rongoykkal barátkozzak, de hát van, aki piszok gyenge jellem, sajnos.
2021. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tanitsd meg hogy alljon ki magaert es vagja szajba mindet?

Ha meg jo neki igy akkor jo neki🤷🏽‍♀️

Nem ovodas

2021. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!