Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vagy csak le akar rázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak le akar rázni?

Figyelt kérdés
6 napja vagyunk együtt a barátommal..tudom hogy sokan hülyeségnek gondoljátok de neten jöttünk össze és majd találkozunk..az 1nap nagyon aranyos volt, cuki stb..a 2.on ugy beszéltünk mint a barátok csak szíveket is írtunk(1-2dbot)..aztán a 3.on mintha csak barátok lennénk mint azelőtt. Ezt meg is beszéltük és eléggé "nyálas" délutánra sikerült..a 4.en szinte semmit nem beszéltünk mert aludt majdnem egész nap és nem ért rá..az 5.en viszont..azt mondta hogy meghalt a bátyja és egy közeli ismerőse ma úgyhogy nem tud ma nekem írni..de neten elérhető volt többször is akár 2 órßn keresztül..sejtem hogy le akar rázni de nem akarok erre gondolni mert én tényleg szeretem őt..és tudom hogy ő is engem mert mielőtt összejöttünk volna, volt egy kis "dráma" abból hogy ő szeret engem de nekem biztos más kell stb..azt mondta hogy csak holnap (ma) ír..kíváncsi leszek..kérlek segítsetek!

2019. jan. 12. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet te a sokadik vagy.
2019. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem szerethetsz egy olyan embert, akivel mégcsak nem is találkoztál.
2019. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Hogy lehetne ez kapcsolatnak nevezhető amúgy?!

Láttad élőben?!

Ez nagyon érdekes....

Hány éves vagy?!

Hogyan lehetne interneten keresztül elkezdeni járni ha még élőben egyszer sem láttad?!


Max 12 éves lehetsz ezek alapján.....

Bocsi de ez nagyon vicces....:)



Ja, és ha meghalt a bátyja és egy közeli ismerőse nyílván rosszil érintette eléggé.....



Gondolkozz el, fordított esetben neked milyen lenne ez?!


Szerintem mielőbb találkozzatok, az az igazi.... :)

Így nem nevezném kapcsolatnak sem.

Max csak kedvelheted,


Az más amit ír magáról interneten, és más a valóság!/:)

22/L

2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!