Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, van egy tervem, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, a lány kilencedik osztályos, én tizedikes vagyok. Az a tervem, hogy bemegyek az osztályába nagyszünetben, leülök mellé, majd elkezdem: "Szia ne haragudj, kikérhetem a véleményed valamiről?" *remélem azt mondja hogy igen xd*

"Szóval, az van, hogy nagyon tetszik nekem egy lány, itt van nálam egy *kép* róla, szerinted van esélyem nála?"

A kép egy tükör lesz. Nem tudom mennyire jó ötlet. Szerintetek?

Annyit rólam, hogy 17 éves átlagos külsejű srác vagyok.



2021. szept. 6. 00:02
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Nem jó ötlet
58 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

elég béna és ciki megközelítés, pláne nagy közönség elött

bemész egy idegen osztályba egyből mindenki téged fog figyelni mint idegen, plusz honnan veszed h egyedül lesz és épp nem beszélget egy tucat másik emberrel

2021. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megszólítom akkor is, ha körbeveszik. Egyébként ismer a java része mert ez egy nagyon kicsi város, egy nagyon kicsi gimivel. A nagy közönség nem nagyon izgat, tobbszaz ember előtt szoktam előadni. Szeretem ha sokan figyelnek rám. :) Ha pedig felsulok, és nevetnek, akkor okoztam egy pár boldog pillanatot az ott jelenlévőknek. :)
2021. szept. 6. 00:11
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy béna, de nem egy sziacica sablonszöveg.
2021. szept. 6. 00:15
 4/16 anonim válasza:
100%

ha képet mutatsz, legalább a csajról mutass képet saját magának. a telefoni tükrön nem fogja saját magát látni :D


(mondjuk én a csaj helyében ezen egy nagyot röhögnék)

2021. szept. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked lenne kínos, te szerencsétlen, hanem a lánynak. "-.- Egy béna leszólítás, amiből még ki is kell magát magyaráznia úgy, hogy fogalma sincs róla, elkezdesz-e hisztizni visszautasítás esetén vagy nem, szerinted neki nem megalázó? Szerinted neki nem megalázó majd, ha hónapokig ugratják azzal, hogy jön-e ma hozzá a tükrös gyerek?
2021. szept. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Húú igen ez ciki, én kinevetnélek, de kellemetlenül is érezném magam. Egyszerűbb, ha bemész, megszólítod, és meghívod egy teára, vagy sütizni. Ha tetszel neki, akkor igent mond, és már csak a belsőddel kell megnyerni, ha barátkozós típus, akkor is szívesen fogadhatja ezt, és később alakulhat valami. De a te tervedet inkább ne, kérlek. Tudom, az én javaslatom biztos uncsi, de hatásosabb.
2021. szept. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt kérded, te jó bulinak tartod ötleted.

Vedd számításba viszont azt, hogy ő valszeg nem annak fogja tartani. Ebben az estben viszont a lehetséges barátnő helyett teremtettél magadnak egy ellenséget, aki ha nem is tesz rosszat neked, de hozzád közel kerülni nem fog.

2021. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes. Az ötlet cringe, megvalósitásba pedig 5 ponton csúszhat hiba.
2021. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így inkább ne.
2021. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám a tükrös dolgot és csak simán azt mondanám, hogy szimpatikus nekem és megkérdezném, hogy lenne-e kedve egy randihoz, mert meg szeretném ismerni.


Nem kell lenyűgözni a lányokat. Az érzelmi önkifejezéssel sokkal többet elérsz.

2021. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!