Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne túl korai?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne túl korai?

Figyelt kérdés
A barátnōmmel lassan egy hónapja vagyunk együtt és 2 napja felhozta azt a témát hogy feküdjünk le. Én erre nem válaszoltam semmit, viszont nem tudom hogy nem lenne-e túl korai, mivel még csak kb 1 hónapja ismerjük egymást. Szerintetek mit kéne tennem? Elõre is köszönöm! A barátnõm 17 én 18

2021. szept. 16. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha mindketten szeretnétek, akkor egyáltalán nem korai.
2021. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Akkor korai, ha te nem akarsz vele még lefeküdni, amúgy ennél sokkal sokkal koraibb időpontok is vannak.

Ha te viszont nem akarsz még, mondd meg neki, hogy korainak érzed ezt, majd később inkább, mikor jobban megismerjük egymást. Jobb megbeszélni, mint kifogásokat találni.

(Bár nekem egyszer mondták ezt, és akkor nem nagyon értettem és lehet kicsit offolva éreztem magam, deee kell az őszinteség :D)

20L

2021. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kicsit még korai, főleg, ha legalább egyikőtök még szűz. (Én felnőttként sem szoktam egy hónap ismeretség után összefeküdni senkivel.)

Hidd el, nem kell elkapkodni. Annál jobban fog sikerülni, minél jobban vágytok már rá mindketten.

2021. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
S más sem volt? Petting?
2021. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Rakd be neki tesó, legyen meg az akarata !
2021. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Már biztos viszket neki rendesen, ne éheztesd tovább
2021. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai? Ha mindketten akarjátok, akkor hajrá. Nincs sok értelme várni...
2021. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!