Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármilyen segítség ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen segítség ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon szimpatikus de igazából nem ismerjük egymást. Ezen azonban én változtatni szeretnék csak mivel ilyen téren korábban sem volt semmi sikerélményem így nem igazán tudom hogy hogyan közelíthetném meg. Nyilván beszélgetnem kellene vele de fogalmam nincs hogy hogy kezdjek bele. Mivel mostanában nem nagyon látom így neten keresztül lenne a legegyszerűbb. Ha csak annyival ráírnék hogy szimpatikus nekem és szívesen megismerném annyi kezdésnek elég?

Természetesen bármilyen egyéb tanácsot is elfogadok, trollokra viszont nem vagyok kíváncsi.

Előre köszönöm ha valaki tud segíteni.



2021. szept. 21. 16:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem igen. Ha szimpatikus vagy neki, akkor úgyis éreztetni fogja. Például ha arra kerül a sor, hogy találkoztok, akkor elsőnek lehet elég egy séta, vagy akár ha elmentek hambizni egyet. Azt mondják, a közös kaja összehozza az embereket:)


19/L

2021. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is jó ha ezzel írsz rá,nincs semmi vesztenivalód. Aztán ha elkezdtek beszélgetni online, és kiderül,hogy neked mégsem szimpatkus, még nyugodtan visszaléphetsz, ha viszont nem változik a véleményed, akkor mindenképp mihamarabb beszékj vele élőben is.
2021. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, de ne ezt írd neki. A lányok többsége naponta kap ehhez hasonló üzeneteket, ezért téged is az "egyszerű és kreatívtalan srác" kategóriába fog sorolni, ami kezdésnek nem épp a legjobb. Persze, ha szimpi vagy neki, akkor kis túlzással mindegy, hogy mit írsz, de szerintem ebben a helyzetben nem érdemes sablonosan ráírni.
2021. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!