Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a férfi és nő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a férfi és nő közötti kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egész az ösztönökből ered. Nemhiába a kisgyerekek leszarják a másik nemet, sőt még ellenségeskednek is. Amint elkezdenek kamaszodni, egyből érdeklődnek,aminek az oka a felnőtté válás, a fajfenttartó ösztönök ébredése. Ez az alapja minden párkapcsolatnak. Lehet szépíteni, hogy a személyiség meg minden, de a hormonok meg tesztoszteron nélkül leszarnánk a másik nemet. Mindez igazolja, hogy ez az egész a fajfenttartás érdekében történik, ez a belső indíttaték minden ilyesmire. Ezt az állatvilágból hoztuk, és velünkmaradt. Én ezért tartom undorítónak ezt a vonzódást, mert akaratom ellenére történik, és ezért nem tartom nagyra a nőket. Ugyanis ha nem lenne ez az ösztönöm, páváskodhatnának akármennyit, leszarnám őket. Ha meg tudnánk szüntetni ezt az ösztönt, az egy hatalmas előrelépés és Emberhez méltó tett lenne.

16/f



2021. szept. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem téged kikosaraztak és most gyűlölsz minden nőt. ekkora fszságot, mint amit te idehánytál, szép teljesítmény kitalálni.
2021. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem próbálkoztam egy nőnél sem, és mindenféle elfogultság nélkül írtam le ezt, mert ez a véleményem
2021. szept. 25. 19:33
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Feltaláltad a kanálban a mélyedést. Csak tudnám, hogy a fenébe mászkáltál, amikor az iskolában a fajfenntartási ösztönről volt szó.
2021. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben igazad van, fajfenttartás amiből kb a klasszik férfi/női szociális szerepeink, elvárásaink és normáink is kialakultak, de pont a kisgyerekekkel cáfolod magad. Oké nem termelnek annyi hormont mint egy tini ezért még nem indult be a fantáziájuk és a többi biologiai dolog amit a tini kor hoz magával. De a fő különbség hogy 7 éves korodig szimplán nem vagy tudatos, a tudatosságunk csak akkor fejlődik ki de alap szinten ezért már kicsik is elkezdik. Az ember pedig annál egy sokkal bonyolultabb lény hogy csak ösztöni szinten le lehessen irni. Van mindenkinek biologiai szükséglete ezis ösztönös de a teljes képnek csak az egyik fele. A tudatosságunk kialakulásával már jönnek olyanok is hogy érzelmi igények/vágyak amiket már egy csaj akivel max dugni lehet már nem ad meg, mert csak a fizikai igényeidet teljesited de semmi érzelmi töltet nincsen benne. Ez a különbség
2021. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves 16 éves fiú!

Ha megtörténne, amit szeretnél, kihalna az emberiség.

Vagy lombikban történő mesterséges megtermékenyítést gondoltál?

Akkor gondolj bele abba is, hogyan nyernénk hozzá a spermiumokat és petesejteket! Előbbit undorító módon, utóbbit műtéti úton, esetleg mindkettőt műtétileg?

Nem gondoltad te ezt végig.

2021. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy a fajfenntartás ösztönének eltűnése problémákat oldana meg. Ezzel szemben sok esetben kevesebb lenne a probléma ha az embernek is kizárólag szaporodást eredményezne a közösülés és nem okozna örömforrást (mármint eredően).
2021. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!