Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, buszon utazás közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, buszon utazás közben mennyire lenne zavaró ha egy srác leszólítana?

Figyelt kérdés

Reggelente, de igazából haza fele menet is gyakran látok szimpatikus lányokat, és bár az önbizalmam nem engedi (eléggé alacsony), gondolkoztam rajta, hogy vajon mi sülne ki abból, ha oda mennék hozzájuk.


Szóval, kérdésem felétek szól lányok, titeket mennyire zavarna? Srácok, ti oda szoktatok menni lányokhoz a buszon?


16/F


2021. okt. 2. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt kell kifigyelned, hogy elfoglalt-e. Ha csak ül és néz, vagy láthatóan csak úgy nyomkodja a telóját, akkor nyugodtan menj oda. Őszintén mondom neked, talán még örülni is fog, hogy végre valami más is történik vele. Viszont ha telefonál, vagy ha chatel, akkor inkább ne.

Fun fact: én is beszélgettem már lányokkal buszon/villamoson, és meglepően jól fogadták a közeledésem.

2021. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
1essel értek teljesen egyet. Q7l
2021. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
17l**
2021. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Engem zavarna, ha random emberekkel kéne beszélgetni, csak mert nekik beszélgetni van kedvük.
2021. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Reggek nem örülnék neki, mert olyankor nagyon fáradt vagyok és élni sincs kedvem, nem hogy beszélgetni. Délután nem zavatna, ha normálisan éd kultúráltan jönne oda. A minap pl hallottam egy olyan leszólítást, hogy "Csá! Holnap meki?" Nem jött össze a sràcnak nyilván, a lány hamar lerázta. De egy udvarias beszélgetéskezdeményezés nem zavarna. Csak èn mondjuk kb 5-10 percet vagyok rajta a buszon és szállom is. Ilyen esetben nem nagyon tud beszélgetés kibontakozni, szóval nem árt ha van egy kis időtök megismerkedni.
2021. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan fiú jön oda, aki külsőre már tetszik, akkor nagyobb bizalommal folytatom vele a beszélgetést,-mint egy kevésbé vonzó külsejű fiúval-, ha odajönne
2021. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a #5-ös válasszal, reggel senkinek nincs idegzete beszélgetni. Délután viszont ha udvariasan megszólítasz valakit és látszik rajta hogy nem rossz a szándék, kulturáltan beszélsz vele szerintem nem fognak lerázni. Csak fontos hogy ne olyanokat szólíts le akik épp benne vannak valamiben vagy látványosan sietnek valahová.
2021. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nagyon személyfüggő. Ha engem leszolitana,udvarias lennék,de nagyon zavarna. Mert pl én pont nagyon bizalmatlan vagyok,főleg a mai vilagban nem lehet tudni,teljesen idegen emberektől semmit sem szeretnék.
2021. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!