Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb fiú barátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátom szerelmes lett belém?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátok vagyunk de egy ideje új társaságba kerültünk és megváltozott. Azóta szinte mindig velem akar lenni mindig át akar jönni. Meg túl sokszor ér hozzám szerinte véletlenül. Sokszor bámul rám hosszú ideig ami néha zavaró is főleg ha a testem nézi.

Szerintetek belém szeretett? Vagy mi ez?

Azóta változott meg hogy más a társaság.



2021. okt. 23. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esélyes.
2021. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de én semmit se változtam, ugyanaz vagyok mint eddig, akkor miért?
2021. okt. 23. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű előtte is bejöttél neki, csak most jutott el oda, hogy ki meri mutatni. Egyébként nagyon ritka, hogy egy fiú ne szeressen bele egy lány "barátjába", ha az alapvetően jól néz ki, és személyiségre is jól kijönnek.
2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már, hogy 2 éve ismertem egy lányt, barátként és egyszer csak megtetszett. Akkor lett éppen 16 éves és elkezdett érettebb lenni a külseje. Nagyobb cicik, kerekebb popsi. Elkezdtem megkívánni.


Hány évesek vagytok?

2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
eddig is az volt, csak nem mondta
2021. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked is bejön a barátod, akkor happy end lesz a vége!

Ha nem, az úgy kellemetlen...

2021. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Indirekt módon rákérdezhetsz.
2021. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

1000%. Szenvedni fog, mint az állat, ha nem viszonzod.

De ha nem tudod viszonozni, akkor inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert úgy fog neki fájni, mint még semmi. Mint egy seb, amit nem hagysz begyógyulni, hanem napi/heti szinten feltéped.

2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!