Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátom szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom szerintem szerelmes belém. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást és az elején úgy ismerkedtünk meg hogy konkrétan le szeretett volna fektetni. Azóta jóban vagyunk, viszont mostanság kezd komolyabbra fordulni a dolog. Meséltem neki egy srácról aki tetszik ő meg magára vette hogy miért nem ő tetszik hisz ő van mellettem, meg teljesen kiakadt rajta. Az is furcsa, hogy állandóan bókol nekem holott sose szokott és még bocsánatot is kér + már többször is kimondta hogy szeret persze elviccelte de látszott rajta hogy nem viccnek szánta... Illetve még voltak dolgok amik erre utalnak hogy talán neki már nem csak barátság az egész.. Most mit tegyek? Sajnos vonzódni nem vonzódom hozzá, inkább csak kötődöm.. 17/L

2017. febr. 8. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd ezt vele.
2017. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegény srác, teljesen együtt tudok érezni vele, nagyon hasolnó a helyzetem. Nem vágom, hogy 3 év alatt hogy nem tudott a vonzalomnál több. Nálam 3 hét alatt olyan érzés jön létre, hogy semmi nem választat el
2017. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi a hibákért, 2es voltam

18/f

2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!