Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem válaszol a srác az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a srác az üzeneteimre?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az van hogy van egy srác akibe szerelmes vagyok és esélyt látok rá hogy viszonozza.

A suliba nagyon odaadó rendes stb... De mikor ráírok keresem akkor vagy leláttamoz vagy 1-2 szavas választ ad. Az 1. szokott sűrűbben előfordulni.

Nem nyomulok rá egyáltalán. 2 hetente 1-2x irok rá csak vagy még ritkábban. Nyáron is szeretnék vele kapcsolatot tartani mert nem akarom elvesziteni.



2021. jún. 17. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem érdekled, ennyi. Szerintem ebből egyértelmű. Keress mást
2021. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pekka válasza:
19%
Akkor írj neki kicsit gyakrabban, mert a "2 hetente 1-2x írok rá csak vagy még ritkábban." nem nevezném kapcsolattartásnak. Valószínűleg ezért is csak 1-2 szó a válasz, vagy láttamozás (de szép szó! :D). Szóval kommunikáljatok!
2021. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Írj neki gyakrabban, illetve nyugodtan hívd el valahova kettesben. Ha egyelőre csak beszélgetnél vele, akkor keresd gyakrabban és nyugodtan tedd szóvá, ha nem válaszol. Kérdezd meg, hogy miért nem válaszol, vagy hogy miért csak röviden felel.
2021. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekled. Lépj tovább, így csak magad kínzod.
2021. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Hiába írnál rá gyakrabban, valószínű akkor is ez lenne a reakció. Nem értek egyet az előttem szólókkal.

Ez egyébként egyáltalán nem kapcsolattartás. Hiába írsz rá nyáron is, nem lesz belőle semmi. Ha a srác akarna valamit, nem így reagálna az üzeneteidre.

Én hagynám. Csak magadat alázod meg szerintem, ha folyton ráírogatsz.

2021. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam,aztán rájöttem hogy mi a fenét idegesítem magam egy olyan emberen aki arra se méltó hogy visszaírjon,vagy egyáltalán ő kezdeményezze a beszélgetést. Ha akar valamit akkor keres!Nincs olyan munka vagy bármiféle elfoglaltság,hogy ha nem is 10percen belül de mondjuk 1-2nap is eltelik hogy ne írna. Fontossági sorrend van :) Tehát ha nem ír akkor nem is érdekled.
2021. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De személyesen meg érdeklem őt? Vagy én ezt nem értem. Amiket mondott nekem, ahogy tekint rám az teljesen mást mond.

Igazából régebben se irt sűrűn mikor egy legjobb barátok voltunk 4en és volt egy messenger csoportunk.

2021. jún. 17. 15:04
 8/11 anonim válasza:
100%
Nálam pont fordítva volt. Élőben nem keresett, chaten "zaklatott"
2021. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha engem érdekel az adott személy nehezen állom meg hogy ne írjak neki. Akkor minden érdekel,lesem mikor oszt meg valamit, akár képet akár valamit a történetében. De ha kiderül hogy nagyon nyomulok vagy félre értettem a dolgot és nem akar semmit, akkor leállok és kész.
2021. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Épp ez az 9es hogy átlagosan keresem a másikat ha érdekel (online is) és ezt nem tudom felfogni ő miért nem.

Csütörtökön (3 napja) írtam neki egy találkozóról hogy nem e eljönne a kis csapattal (6an vagyunk vele együtt) mert a messenger csoportot nem látta és megkértek hogy irjak rá privátban hátha válaszol. Erre leláttamoz. Annyira felidegesít ez az egész...

2021. jún. 19. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!